Matka s dítětem vypadly z okna paneláku. Dítě zemřelo, žena je v kritickém stavu

Za tragédií zřejmě stály rodinné spory
 Z domova 
08. listopadu 2018 04:04 / Policejnidenik
Obrovská tragédie se stala na českobudějovickém sídlišti Šumava. Z okna ve čtvrtém patře tu vypadla matka se svým ročním synkem. Chlapec pád nepřežil, žena je v kritickém stavu a bojuje o život.

Neštěstí se stalo kolem páté hodiny ranní. Podle sousedů za tragédií stály zřejmě spory v rodině. Žena s otcem chlapce už údajně netvořila pár, v paneláku bydlela asi rok a stále jí chodily dopisy s modrým pruhem. Podle sousedů nepanovala v rodině zrovna nejlepší atmosféra, spory se týkaly právě dítěte. Když se otec chlapce zprávu dověděl, nervově se zhroutil.

Jak přesně k pádu ženy s dítětem došlo, policie zatím nesdělila.  „Více informací k případu uvolníme, jakmile to umožní situace,“ řekla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. Roční chlapec zemřel na místě, matku sanitka převezla v kritickém stavu do nemocnice, kde nyní bojuje o život.

Ani záchranáři se ale k rozsahu zranění nechtějí blíže vyjadřovat. „Mohu potvrdit těžké poranění u ženy. Ohledně dítěte se nemůžeme vzhledem k jeho věku do médií vyjadřovat,“ sdělila mluvčí jihočeských zdravotních záchranářů Petra Kafková.

Jestli šlo o nešťastnou nehodu nebo úmyslný skok určí až policejní vyšetřování. Vše ale zatím nasvědčuje tomu, že žena neustála rodinné problémy a rozhodla se pro radikální krok.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!