Děsivá scéna: Žena čelila hodinu a půl útoku rozzuřeného berana!

Beran způsobil nebohé ženě vážná zranění
 Z domova 
07. listopadu 2018 04:05 / Internet
Hrozivá událost potkala třiašedesátiletou ženu z Hranicka. Sousedovic beran utekl z ohrady a brutálně ji napadl. Zvíře do ženy kopalo a trkalo hlavou asi hodinu a půl. Vysílenou seniorku nakonec zachránili kolemjdoucí.

Drama se stalo v obci Drahotuše. Z elektrického ohradníku tu utekl beran s ovcí a zamířili na sousední zahradu, kde zrovna byla třiašedesátiletá žena. Beran na nic netušící ženu začal velmi surově útočit.

"Vlivem útoku spadla žena na zem. Ani poté ale zvíře nenechalo svou oběť na pokoji a do ženy neustále kopalo a trkalo do ní hlavou. Tomuto ataku čelila žena přibližně hodinu a půl," konstatovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Nebýt náhodných kolemjdoucích, kteří nakonec ženě pomohli, mohlo vše dopadnout ještě hůře. I tak žena skončila s vážnějšími zraněními v nemocnici. "Kolemjdoucí zavolali pomoc a agresivního berana zahnali zpět do ohrady hraničtí strážníci," doplnila Zajícová.

Neštěstí se stalo už koncem října, až nyní ale policisté zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin ublížení na zdraví z nedbalosti. "Jakým způsobem se zvířata dostala z elektrického ohradníku, je v současné době předmětem dalšího šetření," uzavřela Zajícová.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!