خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Prodavačka ve večerce dostala obuškem. Lupič si vzal jen cigarety

Poznáte agresora, jehož zachytila bezpečnostní kamera?
 Z domova 
14. září 2018 12:37 / Policie ČR
Bylo krátce po poledni, když do večerky v pražských Strašnicích přišel zákazník. Na pult položil dvě krabičky cigaret a pití. Místo toho, aby zaplatit, však vytáhl z batohu teleskopický obušek a udeřil s ním prodavačku do spánku.

Zaměstnankyně večerky v Černokostelecké ulici zareagovala navzdory tvrdému zásahu okamžitě. Zbraň určenou pro sebeobranu civilistů chytila do ruky a odmítala ji pustit. „Agresora její obrana rozčílila natolik, že ji ještě několikrát udeřil pěstí do obličeje. Následně ženu strhl na zem a začal na ni křičet, že chce peníze. Zraněné se podařilo uniknout do vedlejší místnosti, kde začala volat o pomoc,“ popsal dramatické okamžiky mluvčí policie Jan Rybanský. Zákazník si mezitím vzal z pultu cigarety a obchod opustil, jako by se nic nestalo.

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu, kteří na případu loupeže pracují od 7. září, na základě kamer zjistili, že si muž přišel terén předem obhlédnout. V den přepadení se objevil ve večerce hned několikrát – zřejmě aby se na svůj čin dostatečně připravil. Bezpečnostní kamery následně zaznameny celé jeho počínání, stejně tak je známý popis zatím neznámého lupiče.

Podle záznamů má štíhlou 170 až 175 cm vysokou postavu a krátké černé nebo tmavě hnědé vlasy. V době přepadení byl oblečen do staré obnošené mikiny na zip a tříčtvrtečních riflových kalhot modré barvy. Nohavice měl na délku ledabyle ustřižené. Na levé kapse byl červený nápis USA. „I když má muž brýle a čepici s kšiltem, aby znesnadnil svou identifikaci, věříme, že by ho mohl někdo poznat. Jakékoliv informace uvítáme na lince tísňového volání 158,“ dodal mluvčí policie. Za trestný čin loupež hrozí lupiči v případě odsouzení až desetiletý pobyt za mřížemi.

 

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

Zprávy

Češi stávají do práce dříve než jinde v Evropě, přesto mají výrazně nižší mzdy. Kdo za to může?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana

2. Svět modelingu už dávno není pouze o krásné tvářičce. Zkus to i ty!

3. Přijďte si užít s Adelou: Věnovat se bude všem ženám!

4. Barbie Myslivcová zazářila na červeném koberci a pak se vrhla na šunku

5. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží