Nad mrtvým cyklistou visí mnoho otazníků. Policie hledá svědky

Mrtvého cyklisty si všiml až řidič náklaďáku
 Z domova 
10. září 2018 04:47 / Policie ČR
Záhadu kolem mrtvého cyklisty se snaží rozlousknout olomoučtí policisté. Jeho tělo leželo v příkopě u silnice, a to zřejmě několik hodin. Teprve pak si ho všiml řidič náklaďáku. Co havárii muže na kole předcházelo, zatím nikdo neví.

Cyklista ležel v příkopě u silnice u obce Véska nejméně 12 hodin. Podle policie tu havaroval zřejmě v neděli 2. září večer. S jistotou to ale neví. Jeho těla si všiml až řidič nálaďáku, a to v pondělí 3. září v poledne.

Šofér nákladního vozu ihned zavolal záchranku, muži už ale nebylo pomoci. Utrpěl tak vážná zranění, že jim  na místě podlehl. Podle předběžných informací mohl cyklista havarovat první zářijovou neděli někdy mezi 18. hodinou až půlnocí.

„Cyklista prozatím z neznámých důvodů nad obcí Véska vyjel vlevo mimo komunikaci do příkopu, kde havaroval. V souvislosti s případem hledáme svědky,“ řekla mluvčí policie Irena Urbánková.

Jak se ukázalo, mrtvým by sedmačtyřicetiletý muž. Na kole jel od obce Jívová po silnici třetí třídy číslo 44311. Policisté nyní hledají svědky. Ti se mohou se svými poznatky obrátit na strážce zákona prostřednictvím linky 158 nebo mohou zavolat na telefonní číslo 974 766 251.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto