Čtyřletý nezbeda ujel rodičům na čtyřkolce. Hledali jej desítky policistů

Do pátrací akce byli zapojeni i psovodi
 Z domova 
09. srpna 2018 04:15 / Policejní deník
Teprve čtyřletý chlapec ujel svým rodičům na čtyřkolce. Hledali jej pak všechny bezpečnostní složky. Naštěstí měl příběh dobrý konec.

Bylo krátce po deváté hodině večer, když na policejní služebně zazvonil telefon. Na druhém konci byli vyděšení rodiče z Protivínska na Písecku, kteří ztratili svého čtyřletého syna. „Chlapec prý jezdil na dětské čtyřkolce, ale nevrátil se domů. Rodina jej nejprve hledala sama, v lese však nalezli pouze zapadlou čtyřkolku,“ vysvětlila mluvčí tamní policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Na místo se okamžitě sjelo několik policejních hlídek včetně psovodů, dopravních policistů i kriminalistů. „Připraven ke vzletu byl i policejní vrtulník, v pohotovosti byli také policisté jihočeské zásahové jednotky. Vyjížděli profesionální i dobrovolní hasiči,“ upřesnila ještě mluvčí.

Po desítkách minut hledání zazněla do vysílaček a telefonů ta nejlepší zpráva: „Chlapec nalezen, je v pořádku“. Na ztraceného chlapce narazili cyklisté. Hoch usnul vyčerpáním po dlouhé cestě přímo na silnici. Naštěstí se mu nic nestalo.  

„Malého motorkáře předali policisté po vyšetření zdravotnickou záchrannou službou šťastným rodičům a akce mohla být ukončena,“ dodala policejní mluvčí a zároveň upozornila rodiče, aby byli pozorní a nenechávali děti bez dozoru. Mnohdy totiž stačí malá chvilka a dostanou se do nebezpečí.

 

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn