Mladý muž se chtěl zabít na plzeňské benzince

Na čerpací stanici na sebe nalil dva litry nafty
 Z domova 
06. srpna 2018 04:26 / Krimi-Plzeň
O děsivou sebevraždu se v noci na neděli pokusil pětadvacetiletý mladík v Plzni. Chtěl se upálit přímo na benzinové čerpací stanici.

Byla desátá hodina večer, když mladý muž přišel na čerpací stanici OMV v Lidické ulici. Mladý sebevrah přišel ke jednomu ze stojanů, vzal čerpací pistoli a z ní začal přímo na sebe lít ne benzín, ale naftu. "Polil si celé tělo a hlavu naftou o objemu 2,21 litru. Přitom křičel, že ho to tu nebaví a zapálí se," popisovala událost plzeňská policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Celé jeho počínání zaznamenávaly také bezpečnostní kamery. Mladík se naštěstí nestihl zapálit, protože jej vyběhli zachránit dva muži, jeden zaměstnanec a druhý náhodný zákazník. Oba na muže hlasitě křičeli a také nesli hasicí přístroj.

Sebevrah se nakonec polekal a začal utíkat směrem k fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín. V tu dobu už k místu mířily hlídky městské i státní policie. Ale ještě před jejich příjezdem se pumpaři podařilo zastavit kolemjedoucí vozidlo záchranné služby, jehož posádce vše oznámil.

Lékařům ze záchranky se mladého muže podařilo dostihnout. "Ti také nakonec mladíka ošetřili, uklidnili a odvezli ho na psychiatrické oddělení," doplnila Brožová. Mladý sebevrah je aktuálně hospitalizovaný v Psychiatrické léčebně Dobřany.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn