خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Kvůli šále ohrožoval recepční mačetou. Uklidnil se až před policejními pistolemi

Agresor vyběhl s mačetou i proti policistům
 Z domova 
11. října 2018 04:56 / Policie ČR
Chvíle strahu prožila recepční v jednom pražském hotelu. Z ničeho nic proti ní vyrazil rozzuřený muž a ohrožoval ji mačetou. Zbraň pak zasekl do pultu. Jak se ukázalo, za vším stála ukradená šála.

Naštvaný muž máchal před recepční padesáticentimetrovou mačetou a křičel na ni, ať mu řekne, kde jsou ubytovaní hosté. Mačetou pak poničil pult recepce a betonový sloup v atriu. Vyděšená recepční okamžitě zavolala policisty. I je ale začal muž mačetou ohrožovat.

Když policisté dorazili do Gregorovy ulice v Praze 4, narazili na muže s mačetou. Ten se proti jejich služebnímu autu zlověstně rozběhl. To si ale strážci zákona nenechali líbit. Vytasili služební zbraně a agresora důrazně vyzvali, aby mačetu odhodil a lehl si na zem. Muž naštěstí uposlechl a policisté ho pak zadrželi.

Jak se ukázalo, šlo o čtyřiatřicetiletého fotbalového fanouška, který se zrovna vracel z fotbalového zápasu. V autobuse ho prý napadli fanoušci druhého týmu a sebrali mu fanouškovskou šálu. To ho prý tak rozčílilo, že si došel domů pro mačetu a v domnění, že protivníci bydlí v hotelu nedaleko zastávky, kde vystoupili, vyrazil tam a chtěl se domoci spravedlnosti.

Chování neurvalce zjevně ovlivnila i míra vypitého alkoholu. Nadýchal totiž více než 2,5 promile. "Svého jednání litoval, nikomu nechtěl ublížit a je ochotný vzniklou škodu uhradit. Po vystřízlivění si muž vyslechl sdělení podezření pro trestný čin výtržnictví, kdy věc je zpracovávaná ve zkráceném čtrnáctidenním přípravném řízení," dodal policejní mluvčí Jan Daněk.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola