خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Nepochopitelný útok: Řidič najel do chlapa a ještě ho před zraky malých dětí pořezal

Nejprve chodce srazil autem, pak ho pobodal
 Z domova 
07. července 2018 04:38 / Ilustrační foto Policie ČR
Hodně podivný útok vyšetřují královéhradečtí policisté. Třicetiletý řidič měl záměrně najet do jiného muže, pak vyskočil z auta a ještě ho nožem pořezal. Všemu z vozidla přihlížely násilníkovy dvě malé děti.

Co šoféra k tak drsnému útoku přimělo, zatím policie nesdělila. Poté, co agresor do muže najel a pak ho pořezal, nasedl znovu do auta a ujel. "Asi tři hodiny po události se nám ho podařilo zadržet," konstatoval policejní mluvčí Ondřej Moravčík.

Vše se odehrálo v Hradci Králové po 18. hodině. Dvojice se zjevně znala. Řidič měl údajně do chodce najet zcela záměrně. Pak zastavil, vyskočil z auta s nožem v ruce a muže pořezal na rukou. Celému incidentu přihlížely útočníkovy dvě malé děti, které měl s sebou v autě.

Původně byla událost policistům ohlášena jako dopravní nehoda, že se jednalo o násilný trestný čin, se ukázalo až později. Vzhledem k tomu, že vyšetřování je na samém počátku, je zatím policie skoupá na slovo. "V současné době probíhají prvotní úkony trestního řízení a kriminalisté zjišťují okolnosti případu, z tohoto důvodu nelze zatím poskytovat bližší informace," prohlásil Moravčík.

Násilníka už policie vyslechla. Zatím ho policie vyšetřuje pro podezření z těžké újmy na zdraví. Není ale vyloučeno, že by mohla být událost překvalifikována, například na pokus vraždy. To by útočníkovi hrozil ještě vyšší trest.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Už neví, co by ukázala? Slováková fanouškům předvedla, co dělá s novým partnerem ve vaně!

Zprávy

Čunek rozhodl: Změna plánu!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Olga Lounová zahájila svůj koncert v závodním autě

2. Když 3v1 tančí

3. Monika Bagárová neunesla vyhazov ze Stardance

4. Tereza Pergnerová si léto neužila

5. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho