Pejskař brutálně napadl cyklistu. Muže zbil pěstmi a zkopal tak, že skončil v nemocnici

Po tomto násilníkovi policie pátrá
 Z domova 
05. června 2018 04:37 / Policie ČR
Od konce dubna se policisté zabývají případem velmi surového napadení, ke kterému došlo v lesoparku v Toužimské ulici v Praze 9. Pejskař tu kvůli naprosto banálnímu sporu velmi brutálně napadl cyklistu. Krvavému masakru přihlížel vyděšený malý syn cyklisty.

Celý spor odstartovala banální záležitost, když cyklistovi vběhl pod kolo volně pobíhající labrador. Tomu se muž na kole snažil vyhnout, ale i přes usilovné brždění se předním kolem psa dotknul. To rozzuřilo jiného muže, pravděpodobně majitele psa, který na cyklistu zaútočil.

"Poškozeného začal bít pěstmi do hlavy a kopat kolenem do horní poloviny těla, až skončil na zemi. Pak útočník odešel i se psem pryč. Celému incidentu přihlížel desetiletý syn poškozeného, který si pak všiml, že agresor nastoupil do tmavého vozidla a odjel neznámo kam," podotkl pražský policejní mluvčí Jan Daněk. Zbitý pětatřicetiletý muž skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče mimo jiné se zlomeninou levé spodní očnice. Do současného dne je v pracovní neschopnosti.

Násilník ale zatím spravedlnosti uniká. Policisté po něm stále pátrají, ale bez úspěchu. Proto nyní s poškozeným sestavili identikit a do pátrání po útočníkovi se rozhodli zapojit i širokou veřejenost. Doufají, že muže někdo pozná.

Podle napadeného se jednalo o muže ve věku 30 až 35 let, který je asi 190 cm vysoký. Agresor měl štíhlou a svalnatou postavu, krátké hnědé až zrzavé vlasy a plnovous stejné barvy. Na sobě měl šedé triko, kraťasy a na nohou světlé sportovní boty. Pes, kterého muž venčil, byl černý krátkosrstý labrador.

"Neznámého muže podezíráme z trestného činu ublížení na zdraví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. Jestliže muže zachyceného na identikitu někdo poznává, ať se ozve na linku 158," doplnil Daněk.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Vražedný masakr na Českolipsku!
Krvavý masakr ve zlínské zoo!
Muž zavraždil svého známého a tělo hodil do žumpy!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eva Longoria se dočkala: Ve 43 letech se stala poprvé mámou!

Zprávy

Chtějí nás otrávit? Polská jablka v sobě měla dvacetkrát více pesticidů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Martin Písařík jezdí na pořádném obrňáku

2. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

3. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

4. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

5. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu