خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Pejskař brutálně napadl cyklistu. Muže zbil pěstmi a zkopal tak, že skončil v nemocnici

Po tomto násilníkovi policie pátrá
 Z domova 
05. června 2018 04:37 / Policie ČR
Od konce dubna se policisté zabývají případem velmi surového napadení, ke kterému došlo v lesoparku v Toužimské ulici v Praze 9. Pejskař tu kvůli naprosto banálnímu sporu velmi brutálně napadl cyklistu. Krvavému masakru přihlížel vyděšený malý syn cyklisty.

Celý spor odstartovala banální záležitost, když cyklistovi vběhl pod kolo volně pobíhající labrador. Tomu se muž na kole snažil vyhnout, ale i přes usilovné brždění se předním kolem psa dotknul. To rozzuřilo jiného muže, pravděpodobně majitele psa, který na cyklistu zaútočil.

"Poškozeného začal bít pěstmi do hlavy a kopat kolenem do horní poloviny těla, až skončil na zemi. Pak útočník odešel i se psem pryč. Celému incidentu přihlížel desetiletý syn poškozeného, který si pak všiml, že agresor nastoupil do tmavého vozidla a odjel neznámo kam," podotkl pražský policejní mluvčí Jan Daněk. Zbitý pětatřicetiletý muž skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče mimo jiné se zlomeninou levé spodní očnice. Do současného dne je v pracovní neschopnosti.

Násilník ale zatím spravedlnosti uniká. Policisté po něm stále pátrají, ale bez úspěchu. Proto nyní s poškozeným sestavili identikit a do pátrání po útočníkovi se rozhodli zapojit i širokou veřejenost. Doufají, že muže někdo pozná.

Podle napadeného se jednalo o muže ve věku 30 až 35 let, který je asi 190 cm vysoký. Agresor měl štíhlou a svalnatou postavu, krátké hnědé až zrzavé vlasy a plnovous stejné barvy. Na sobě měl šedé triko, kraťasy a na nohou světlé sportovní boty. Pes, kterého muž venčil, byl černý krátkosrstý labrador.

"Neznámého muže podezíráme z trestného činu ublížení na zdraví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. Jestliže muže zachyceného na identikitu někdo poznává, ať se ozve na linku 158," doplnil Daněk.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

Zprávy

Češi stávají do práce dříve než jinde v Evropě, přesto mají výrazně nižší mzdy. Kdo za to může?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana

2. Svět modelingu už dávno není pouze o krásné tvářičce. Zkus to i ty!

3. Přijďte si užít s Adelou: Věnovat se bude všem ženám!

4. Barbie Myslivcová zazářila na červeném koberci a pak se vrhla na šunku

5. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží