Šílená exstudentka napadla své bývalé spolužáky a profesora železnou tyčí a cihlou

Běsnící bývalá studentka skončila s pouty na rukou
 Z domova 
19. května 2018 04:18 / Městská policie Praha
Nečekaný záchvat zlosti popadl bývalou studentku (27), která se vyzbrojila železnou tyčí a cihlou a šla zmasakrovat své bývalé spolužáky a profesora na ČVUT v Praze. Zasahovat museli strážníci a běsnící žena skončila na psychiatrii.

Celý incident začal nenápadně. Bývalá studentka vešla do laboratoře v budově školy v Technické ulici a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů. Ten ale s mladou ženou mluvit nechtěl a ta na nezájem z jeho strany zareagovala opravdu drsně.

"Žena měla v ruce železnou tyč, kterou se po studentovi okamžitě ohnala. Muž naštěstí útok odvrátil a přivolal na pomoc další spolužáky a profesora. Společnými silami se jim podařilo zuřivou ženu vystrkat ven před budovu školy," řekla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Strkanice se ovšem neobešla bez zranění. Jeden ze studentů dostal od agresorky tzv. čelo a profesora udeřila žena pěstí do obličeje. Jejímu řádění ale ještě nebyl konec. Venku to sice vypadalo, že se uklidnila, ovšem za chvíli se do školy vrátila, tentokrát s cihlou v ruce, a pokusila se útok zopakovat.

Studenti mezi tím přivolali strážníky. Ti pak nakonec násilnici před budovou elektrotechnické fakulty ČVUT zpacifikovali. Ženě nasadili pouta. Na místo se dostavili také republikoví policisté a záchranáři, kteří nařídili převoz bývalé studentky na psychiatrii.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn