Mladíka na Lounsku zřejmě zabili dva fanoušci kickboxu

Pachatelé vraždy na Lounsku policii dlouho neunikali
 Z domova 
29. ledna 2018 04:30 / Policejnidenik
V případu vraždy mladíka na Lounsku došlo k zásadnímu zvratu. Policie dopadla dva podezřelé a obvinila je z vraždy. Údajně jde o mladistvé obdivovatele kickboxu.

Tělo údajně devatenáctiletého mladíka našel myslivec v lese u obce Bítozeves na Lounsku uplynulý čtvrtek. Původně se mluvilo o tom, že měl být ubodán, pak se ale objevily zprávy, že pachatelé měli mladého muže umlátit a ukopat k smrti. Policie ale zatím ani jednu z verzí nepotvrdila.

Příliš mnoho informací k případu kriminalisté nezveřejnili, to by se však mělo v průběhu pondělí změnit. "V tuto chvíli mohu potvrdit, že jsme zadrželi a ze zvlášť závažného zločinu vraždy obvinili dvě osoby. Zároveň jsme podali návrh na uvalení vazby. Více informací k případu bude k dispozici během pondělka," konstatovala policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Mrtvý mladík podle nepotvrzených informací nebydlel v Bítozevsi a několik dní před smrtí po něm bylo vyhlášeno pátrání. Okolnosti vraždy jsou ale zatím záhadou. Některá média tvrdí, že mezi trojicí se strhl konflikt ohledně peněz a drog. Dvojice pak mladíka měla ubít k smrti, jeho tělo naložit do dodávky a odvézt do lesíka mezi Bítozevsí a Tatinnou, a tam ho pohodit.

Letošní leden mají mordparty v České republice nezvykle moc práce. Například loni se v prvním měsíci roku stalo devět vražd, letos je to už 14. Celkem 13 z nich bylo dokonaných, jedna pak ve stadiu příprav. Policisté už u 10 vražd zvládli odhalit pachatele.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn