خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mladíka na Lounsku zřejmě zabili dva fanoušci kickboxu

Pachatelé vraždy na Lounsku policii dlouho neunikali
 Z domova 
29. ledna 2018 04:30 / Policejnidenik
V případu vraždy mladíka na Lounsku došlo k zásadnímu zvratu. Policie dopadla dva podezřelé a obvinila je z vraždy. Údajně jde o mladistvé obdivovatele kickboxu.

Tělo údajně devatenáctiletého mladíka našel myslivec v lese u obce Bítozeves na Lounsku uplynulý čtvrtek. Původně se mluvilo o tom, že měl být ubodán, pak se ale objevily zprávy, že pachatelé měli mladého muže umlátit a ukopat k smrti. Policie ale zatím ani jednu z verzí nepotvrdila.

Příliš mnoho informací k případu kriminalisté nezveřejnili, to by se však mělo v průběhu pondělí změnit. "V tuto chvíli mohu potvrdit, že jsme zadrželi a ze zvlášť závažného zločinu vraždy obvinili dvě osoby. Zároveň jsme podali návrh na uvalení vazby. Více informací k případu bude k dispozici během pondělka," konstatovala policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Mrtvý mladík podle nepotvrzených informací nebydlel v Bítozevsi a několik dní před smrtí po něm bylo vyhlášeno pátrání. Okolnosti vraždy jsou ale zatím záhadou. Některá média tvrdí, že mezi trojicí se strhl konflikt ohledně peněz a drog. Dvojice pak mladíka měla ubít k smrti, jeho tělo naložit do dodávky a odvézt do lesíka mezi Bítozevsí a Tatinnou, a tam ho pohodit.

Letošní leden mají mordparty v České republice nezvykle moc práce. Například loni se v prvním měsíci roku stalo devět vražd, letos je to už 14. Celkem 13 z nich bylo dokonaných, jedna pak ve stadiu příprav. Policisté už u 10 vražd zvládli odhalit pachatele.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

2. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení

3. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

4. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

5. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer