خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Přítelkyni chtěl useknout hlavu! Hrozil, že pak se skalpem bude běhat po vesnici

Muž přítelkyni mlátil, tahal za vlasy a sekerou hrozil, že jí usekne hlavu.
 Z domova 
08. října 2017 09:01 / Internet
S neuvěřiteným hrubiánem má co do činění zlínská policie. V jejích rukou skončil třiatřicetiletý muž, který sekerou napadal svou o dva roky starší přítelkyni a vyhrožoval jí, že pak s její useknutou hlavou bude běhat po obci! K tomu všemu svou partnerku ještě brutálně mlátil.

Dosud netrestaný muž pochází z Kroměřížska, k napadení přítelkyně ale došlo v jedné z městských částí Zlína. Pár se nejprve pohádal a žena se rozhodla ze společně obývaného domu odejít. To se ale jejímu příteli nelíbilo a nastala nechutná mela.

"Muž přítelkyni doběhl, chytil za vlasy, tahal ji po zemi a kopal do nohy a do rukou. Odcizil jí batoh, v němž měla peněženku a oblečení, a odešel domů. Tam vzal sekyru, vrátil se za svou milou, chytil ji zezadu a sekeru jí přiložil ke krku. Vyhrožoval, že s její hlavou bude běhat po obci," popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

O sekeru se začali přetahovat, žena mu ji vytrhla z ruky, odhodila a utekla. Muž ji opět dostihl, chytil za vlasy a kopal do nohou až do okamžiku, kdy ho okřikli náhodní svědci, kteří zároveň zavolali na policii. Agresor utekl, ale policisté z Fryštáku ho následující den našli na půdě cizího domu, kde se vydával za někoho jiného.

K podobnému násilí se stejný muž snížil o pár týdnů později ve Zlíně-Malenovicích, v zaparkovaném osobním vozidle jeho přítelkyně. Po vzájemné rozepři ji chytil za vlasy a kopal do obličeje. Napadání nechal až v okamžiku, kdy kolemjdoucí muž otevřel dveře vozidla a útočníka okřikl. Ten své družce způsobil zranění, s nímž byla ošetřena v nemocnici, a jen shodou šťastných náhod nedošlo ke zranění, jež by ohrozilo její život. Před příjezdem záchranářů agresor z místa utekl. Zanedlouho ho dohledali policisté z pohotovostního a eskortního oddělení a převezli ho do policejní cely, odkud po dvou dnech putoval rovnou do vazební věznice.

Násilník se bude zpovídat ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a z trestných činů nebezpečné vyhrožování, výtržnictví a krádež. V případě odsouzení hrozí muži až desetileté vězení.

 

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života