Od vraždy Soni Illeové uplyne děvět let. Policie má nové indicie!

Policie hledá tohoto muže. Může být důležitým svědkem devět let staré vraždy.
 Historie 
12. září 2017 07:23 / Reprofoto
Letos uplyne devět let od záhadné vraždy Soni Illeové (†30), která zmizela cestou z firemního vánočního večírku v roce 2008. Teď ale prý má policie nové indicie, které by případ mohly objasnit. Vše se točí kolem neznámého mladého muže, který se pohyboval na Sonině pohřbu. Nikdo z příbuzných ho však nezná.

Čerstvě vdaná Soňa Illeová vyrazila na podnikový večírek a dobře se bavila, opilá ale údajně moc nebyla. Z večírku se pak přesunula s kolegyněmi na diskotéku Paradise Club v Jindřichově Hradci. Její manžel s ní naposledy mluvil 19. prosince kolem půl jedenácté večer. Svému otci volala, ať pro ni nejezdí, že si vezme taxík. Svědci Soňu naposledy zahlédli okolo druhé hodiny ranní, jak posedává na obrubníku před diskotékou. Pak se po ní slehla zem. Vypadá to, že k někomu nasedla do auta a odjela. Svrchní oděv a kabelka s doklady a mobilním telefonem zůstaly uvnitř klubu. 

Tělo pohřešované Soni po třech měsících vydala řeka Nežárka, asi 20 kilometrů od Jindřichova Hradce. Byla nahá a měla za zády svázané ruce. Chyběly jí prsteny, které nosila. Soudní lékař však na jejím těle nenašel žádné známky násilí. Policisté vyslechli stovky lidí, mezi podezřelými byl i Sonin manžel. Příbuzní zavražděné si prý dodnes myslí, že ve vraždě měl prsty právě on, důkazy prý ale nemají. Manžel dokonce dobrovolně podstoupil detektor lži, který svědčil v jeho prospěch. Vrah tak dodnes uniká spravedlnosti.

V televizním pořadu Očima Josefa Klímy se však nyní policisté svěřili, že mají novou indicii. Hledají mladého muže, který se pohyboval na Sonině pohřbu a kterého nikdo z pozůstalých nezná. Podle policie sice s případem nemusí mít nic společného, policisté by ho ale rádi vyslechli. Pokud ho někdo pozná, měl by hned kontaktovat policii.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Do čela ČSSD by se rád postavil tento muž. Má ale podmínku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

2. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

3. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

4. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!

5. Syn Simony Krainové se objevuje v nové kampani! Je k sežrání!