Bestiální vnuk utýral babičku! Nechal ji hladovět ve vlastních výkalech!

Vnuk utýral babičku k smrti. Nechal ji hladovět a ležet ve vlastních výkalech. Hrozí mu za to dvanáctiletý kriminál.
 Krimikauzy 
11. března 2016 08:56 / Internet
Naprosto bezcitný třiadvacetiletý muž z Plzně se před soudem zpovídá z drsného utýrání své babičky. Žil s ní v bytě a totálně se na ni vykašlal. Nechal ji ležet ve vlastních výkalech a týral ji hladem a žízní! Stařenka děsivé zacházení nepřežila!

Vše prasklo jen díky sociálce. Mladík totiž neplatil za byt nájem a elektřinu, a tak se ke dvojici její pracovníci vydali. Naskytl se jim ale šokující pohled! Stařenka sice ještě byla naživu, už ale nedokázala ani mluvit. Ležela na zemi vedle postele ve vlastních výkalech a byla silně podvyživená. Až v nemocnici zjistili, že stará žena nevážila ani 30 kilogramů! Za dva dny na dlouhodobé hladovění zemřela.

Vnuk, který se teď ze smrti babičky zpovídá před soudem, přitom vinu necítí. Tvrdil, že se o babičku staral. Když prý nebyl několik dní doma, nechal jí nějaký chleba a sušenky. Když po návratu zjistil, že jídlo nesnědla, snědl ho sám nebo ho dal psovi. Babička prý nebyla schopna sama jíst až poslední týden před smrtí. Přiznal, že tuto situaci neřešil - sám ji nenakrmil a nepřivolal ani lékaře. Podle soudní znalkyně ale seniorka hladověla týdny, možná i měsíce.

Podle psychiatričky netrpí mladý muž žádnou duševní poruchou, ale je extrémně sobecký a nerespektuje společenské normy.Hojně užívá alkohol a také marihuanu a pervitin. Když ještě seniorka byla v pořádku, dávala vnukovi peníze na byt. On ale všechno utratil za drogy.

Tyranovi nyní hrozí až dvanáctiletý trest vězení. Verdikt by měl padnout na začátku dubna.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Do čela ČSSD by se rád postavil tento muž. Má ale podmínku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

2. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

3. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

4. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!

5. Syn Simony Krainové se objevuje v nové kampani! Je k sežrání!