Policie po dvanácti letech dopadla vraha těhotné ženy!

Policie po dvanácti letech zadržela muže podezřelého z vraždy těhotné ženy na Kladensku. Teď hledá jeho tehdejší spolubydlící z kladenské ubytovny.
 Krimikauzy 
01. ledna 2016 09:07 / Policie ČR
Dlouhých 12 let unikal vrah (39) spravedlnosti. Teď ho policisté díky DNA zadrželi. Na svědomí má bezcitnou vraždu těhotné ženy na Kladensku!

Vražda se stala 29. března 2003 mezi obcemi Hřebeč a Buštěhrad. Náhodný kolemjdoucí tu tehdy objevil na poli tělo zavražděné třicetileté ženy, která čekala miminko. Vrah ji uškrtil. Policie v té době pachatele neodhalila, ale získala cenné vzorky DNA. Díky nim se nakonec pachatele povedlo po dvanácti letech dopadnout!

„V databázi DNA osob, které se dopustily určité trestné činnosti, a s porovnáním DNA z místa činu neobjasněných případů našli specialisté Kriminalistického ústavu v Praze shodu s podezřelým, nyní devětatřicetiletým mužem,“ řekla policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.

Co vraždě předcházelo, policie zatím neví. Vyšetřování je na začátku. Kriminalisté by ocenili pomoc od široké veřejnosti. Vědí totiž, že v době vraždy pracoval zadržený muž jako dělník u lisu a bydlel na ubytovně v Kladně společně se dvěma ženami a jedním mužem. A právě s těmito spolubydlícími by se policisté potřebovali spojit. Všichni později odešli za prací do Nýřan na Plzeňsku. Policie je prosí, aby se ozvali na telefonní číslo 722 784 790 nebo na tísňovou linku 158. "Rádi ale přijmeme svědectví i od dalších lidí, kteří s podezřelým pracovali nebo ho znají," dodala policejní mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gregorová žádá Koptíka, aby ji nechal na pokoji!

Zprávy

S výsledkem voleb nejsou lidé spokojeni

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Krásná Iva Kubelková skončila v nemocnici!

2. Sexy modelka Kendall Jenner září ve vánoční kampani kosmetického gigantu!

3. Ed Sheeran měl nehodu, ruší světové turné!

4. Zpěvačka Mariah Carey okradena! Přišla o více než milion korun!

5. České celebrity se daly do politického boje! Podívejte se, kdo všechno šel k volbám!