Sestra Smrt stráví Vánoce na svobodě! Soudce ji pustil z vazby.

Věra Marešová přezdívaná Sestra Smrt stráví Štědrý večer doma. Soudce ji totiž propustil z vazby. Z vraždy šesti pacientů rumburské nemocnice se bude opět zpovídat u soudu v lednu.
 Krimikauzy 
24. prosince 2015 17:00 / Internet
Na krku má obžalobu z šestinásobné vraždy pacientů v rumburské nemocnici. Vánoce ale přesto Věra Marešová přezdívaná Sestra Smrt stráví doma s dcerou Agátou! Soudce vyslyšel její přání a propustil ji z vazby!

Domů dorazila bez ohlášení a dcera Agáta prý zůstala stát v němém úžasu. Že by se dostala na svátky domů, s tím rozhodně nepočítala ani sama Věra Marešová. "Byl to pro mě šok," reagovala na zprávu o svém propuštění z vazby.

Pobyt na svobodě si Sestra Smrt vychutnala plnými doušky. Hned první den poobědvala kuřecí řízek. "O řízku se mi ve vazbě zdálo," svěřila se bývalá zdravotní sestra.

Vánoční svátky si Sestra Smrt užije v klidu, už v lednu ji ale čeká další hlavní líčení. K soudu ale tentokrát přijde už bez pout na rukou. Jednání je nařízeno na 21. ledna.

Marešová podle obžaloby pacienty rumburské nemocnice zabíjela draslíkem od roku 2010 do loňského června. Nejmladší oběti bylo 35 let, nejstarší 85 let. Vinu od začátku odmítá. Hrozí jí až doživotní vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gregorová žádá Koptíka, aby ji nechal na pokoji!

Zprávy

S výsledkem voleb nejsou lidé spokojeni

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Krásná Iva Kubelková skončila v nemocnici!

2. Sexy modelka Kendall Jenner září ve vánoční kampani kosmetického gigantu!

3. Ed Sheeran měl nehodu, ruší světové turné!

4. Zpěvačka Mariah Carey okradena! Přišla o více než milion korun!

5. České celebrity se daly do politického boje! Podívejte se, kdo všechno šel k volbám!