Prasák znásilnil pětiletou kamarádku svého syna! Soud mu za to vyměřil šestileté vězení.

Muž netrpí žádnou deviací. Přesto znásilnil teprve pětiletou kamarádku svého syna. Soud ho za to poslal na šest let do vězení.
 Krimikauzy 
05. listopadu 2015 13:18 / Internet
Šest let za znásilnění malé dívenky. Tak rozhodl ústecký krajský soud v případu Rostislava K. (33), který před rokem znásilnil teprve pětiletou kamarádku svého syna ze školky!

Šílený případ se stal před rokem v jedné obci na Ústecku. Rodiny dětí se přátelily a dívka osudovou noc přespala u svého kamaráda. Když chlapeček usnul, šel si jeho otec lehnout do postele k dívence. Osahával ji, strkal prsty do přirození, které pak i olizoval. Pak ještě holčičku přiměl k tomu, aby mu na oplátku olizovala jeho ztopořený penis. K samotnému pohlavnímu styku nedošlo.

Muž přitom podle znalců netrpí žádnou deviací a nechutné praktiky prováděl i přesto, že vedle v pokoji ležela jeho partnerka!

Pravda vyplula na povrch ve chvíli, kde se dívka se zážitkem svěřila své babičce. Podle odborníků netrpí holčička posttraumatickou poruchou, rodina to ale vidí jinak. Dívka se podle nich více stydí, bojí se tmy a v noci se budí ze spaní.

Verdikt soudu zatím není pravomocný. Žalobce i obžalovaný si nechali lhůtu na rozmyšlenou. Kromě šestiletého trestu vězení nařídil soud obžalovanému také zaplatit rodině holčičky stotisícové odškodné.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto