خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Vražedkyně tří miminek vyfasovala u soudu výjimečný trest!

Pětadvacetiletá Anna D. zabila své tři děti a mrtvolky skladovala na půdě domu v Dolních Dunajovicích. Od soudu si za to vykoledovala výjimečný trest v délce trvání 24 let.
 Krimikauzy 
12. října 2015 17:12 / Česká televize
Chtěla si udržet chlapa a podřídila tomu všechno. Dokonce zapřela mateřské pudy a zavraždila svá tři miminka. Teď o svém brutálním a bezcitném chování může Anna D. (25) přemýšlet v kriminále. Soud se rozhodl uložit jí výjimečný trest v délce trvání 24 let. Původně soud uvažoval i o doživotí, pro takový trest ale nebyly splněny zákonné podmínky.

Na vraždy v domě v Dolních Dunajovicích na Břeclavsku se přišlo úplnou náhodou. Žena, která byla kdysi vdaná, měla děti a lidé rodinu považovali za harmonickou, se totálně změnila. Děti i manžela opustila a našla si přítele, který prý nechtěl děti. Bála se, že ho ztratí, a tak mu tvrdila, že stejně děti mít nemůže. Přitom rodila jako na běžícím páse. Těhotenství vždy tajila a děti hned po narození zabila.

Na podzim roku 2012 přivedla na svět holčičku a hned po narození ji uškrtila košilkou. O rok později porodila chlapečka a toho zardousila tkaničkou od bot. Obě tělíčka po vraždě uložila do batohu na půdě domu. Třetí dítě porodila letos v únoru, chlapečka pak udusila v pytli od granulí pro psy. Tehdy ale všechno prasklo.

Po porodu měla žena zdravotní komplikace, její přítel proto do domu povolal záchranku. Lékař zjistil, že žena je čerstvě po porodu a vzhledem k tomu, že nikde neviděl miminko, přivolal policii. Ta pak na půdě domu objevila ostatky všech zavražděných dětí.

Podle psychologů žena věděla, co dělá. K novorozencům neměla žádný vztah a vraždy vnímala jako záchranu jejího vztahu s přítelem, který holdoval alkoholu a bral pervitin. U soudu projevila lítost. „Nechápu, proč jsem to udělala. Zazmatkovala jsem. Je mi to líto,“ tvrdila. Soudce to ale nijak neobměkčilo a poslal ji na 24 let do věznice.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

Zprávy

Češi stávají do práce dříve než jinde v Evropě, přesto mají výrazně nižší mzdy. Kdo za to může?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana

2. Svět modelingu už dávno není pouze o krásné tvářičce. Zkus to i ty!

3. Přijďte si užít s Adelou: Věnovat se bude všem ženám!

4. Barbie Myslivcová zazářila na červeném koberci a pak se vrhla na šunku

5. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží