Vražedkyně tří miminek vyfasovala u soudu výjimečný trest!

Pětadvacetiletá Anna D. zabila své tři děti a mrtvolky skladovala na půdě domu v Dolních Dunajovicích. Od soudu si za to vykoledovala výjimečný trest v délce trvání 24 let.
 Krimikauzy 
12. října 2015 17:12 / Česká televize
Chtěla si udržet chlapa a podřídila tomu všechno. Dokonce zapřela mateřské pudy a zavraždila svá tři miminka. Teď o svém brutálním a bezcitném chování může Anna D. (25) přemýšlet v kriminále. Soud se rozhodl uložit jí výjimečný trest v délce trvání 24 let. Původně soud uvažoval i o doživotí, pro takový trest ale nebyly splněny zákonné podmínky.

Na vraždy v domě v Dolních Dunajovicích na Břeclavsku se přišlo úplnou náhodou. Žena, která byla kdysi vdaná, měla děti a lidé rodinu považovali za harmonickou, se totálně změnila. Děti i manžela opustila a našla si přítele, který prý nechtěl děti. Bála se, že ho ztratí, a tak mu tvrdila, že stejně děti mít nemůže. Přitom rodila jako na běžícím páse. Těhotenství vždy tajila a děti hned po narození zabila.

Na podzim roku 2012 přivedla na svět holčičku a hned po narození ji uškrtila košilkou. O rok později porodila chlapečka a toho zardousila tkaničkou od bot. Obě tělíčka po vraždě uložila do batohu na půdě domu. Třetí dítě porodila letos v únoru, chlapečka pak udusila v pytli od granulí pro psy. Tehdy ale všechno prasklo.

Po porodu měla žena zdravotní komplikace, její přítel proto do domu povolal záchranku. Lékař zjistil, že žena je čerstvě po porodu a vzhledem k tomu, že nikde neviděl miminko, přivolal policii. Ta pak na půdě domu objevila ostatky všech zavražděných dětí.

Podle psychologů žena věděla, co dělá. K novorozencům neměla žádný vztah a vraždy vnímala jako záchranu jejího vztahu s přítelem, který holdoval alkoholu a bral pervitin. U soudu projevila lítost. „Nechápu, proč jsem to udělala. Zazmatkovala jsem. Je mi to líto,“ tvrdila. Soudce to ale nijak neobměkčilo a poslal ji na 24 let do věznice.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto