Šílené! Český policista v Austrálii pouštěl dívce do těla elektřinu a několikrát ji znásilnil!

Bývalý český policista chtěl v Austrálii získat srdce své milé. Místo toho do ní napumpoval elektřinu a několikrát ji znásilnil!
 Krimikauzy 
21. září 2015 17:39 / Internet
Děsivé peklo připravil své přítelkyni v Austrálii bývalý český policista Petr Švanda (38). Tamní soud ho za jeho zvěrstva poslal na pět a půl roku do vězení!

Dívka Švandovi tak zamotala hlavu, že se za ní rozhodl vycestovat do Austrálie. Zřejmě si myslel, že dřívější vztah oživí a začnou spolu žít. O své cestě ale dívce nic neřekl, a tak překvapení bylo veliké.

Dívka vzala zamilovaného expolicistu do svého bytu. Tam se ale mezi dvojicí strhla hádka a bývalý český strážce zákona začal řádit jak černá ruka! Dívku odtáhl do ložnice, kde vytáhl paralyzér a pustil jí do těla miliony voltů. Navíc jí vyhrožoval, že pokud se pokusí utéct, paralyzérem ji dorazí. Tím ale jeho běsnění neskončilo!

Zhrzený muž svou milou spoutal lepící páskou a zalepil ji i ústa, aby nemohla křičet. Pak jí ostříhal vlasy a několikrát ji znásilnil! Vyděšenou dívku nakonec zachránila její kamarádka a australští policisté Švandu dopadli hned druhý den. Bývalý český policista nabídl své lásce ještě peníze, pokud obvinění stáhne. Ta ale na takový úplatek nepřistoupila a soudce poslal Švandu na pět a půl roku do vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto