خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Muž se k ubodání prodavačky přiznal. Putoval do vazby

Takhle vraha zachytily kamery
 Z domova 
14. dubna 2018 04:09 / Policie ČR
Šestadvacetiletý muž se přiznal k vraždě prodavačky (42) v nákupním centru v pražských Letňanech. Momentálně je ve vězení, soud totiž akceptoval návrh kriminalistů na jeho vzetí do vazby.

Tragédie se stala v úterý večer, prodavačky v tu dobu už počítaly tržbu a pomalu se chystaly domů. Mladý muž vešel do obchodu s oblečením, tam se převlékl, ubodal prodavačku, vzal peníze z pokladny a odešel. Ženu v tratolišti krve objevil její syn, který za ní přišel do práce.

Podezřelého muže zachytily kamery a policie po něm pátrala celou noc. Jak se později ukázalo, v té době byl v bohnické psychiatrické léčebně. Strážníci totiž na něj narazili v Karlíně - byl dezorientovaný a nahý. Přivolali k němu záchranáře a nakonec skončil muž v léčebně. Když pak druhý den záchranáři viděli fotky hledaného, došlo jim, že je to ten samý muž, kterého o den dříve vezli do léčebny, a o všem policisty ihned informovali.

"Muže jsme zadrželi a on se k vraždě prodavačky přiznal. Nyní čekáme na výsledky znaleckých posudků. Ty mají určit, zda je muž za svůj čin trestně odpovědný," poznamenal policejní mluvčí Jan Daněk. Soudce poslal mladého a dosud netrestaného muže do vazební věznice.

Odpověď na otázku, zda byl muž v době hrůzného činu trestně odpovědný, získají policisté až za několik týdnů či měsíců. Tak dlouho totiž trvá vypracování znaleckých posudků. Pokud znalci muže uznají trestně odpovědným, hrozí mu trest v délce patnácti až dvaceti let nebo až výjimečný trest.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

Zprávy

Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Pavel Bém

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana

2. Svět modelingu už dávno není pouze o krásné tvářičce. Zkus to i ty!

3. Přijďte si užít s Adelou: Věnovat se bude všem ženám!

4. Barbie Myslivcová zazářila na červeném koberci a pak se vrhla na šunku

5. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží