خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

V Praze řádila neznámá únoskyně malých dětí

I pro policisty bylo překvapením, kdo se z únoskyně dětí vyklubal
 Děti v nesnázích 
29. listopadu 2017 06:02 / Policejnidenik
Pražským policistům se podařilo dopadnout únoskyni malých dětí, která v obchodním centru vyčkávala na příhodné okamžiky a pak se pokoušela ukrást matkám jejich děti. Pachatelce se dařilo unikat, nakonec ale skončila v policejních rukou. Když policie zjistila, kdo za únosy dětí stojí, byla v šoku.

K prvnímu případu došlo v pátek v podvečer v nákupním centru v Praze 10 Eden. Tam nakupovala maminka se svými dvěma dcerami ve věku rok a půl a sedm let. Maminka si pouze poodešla k vedlejšímu regálu, kdy děti měla stále pod dohledem. Ani tak ale nezabránila únoskyni, aby z ničeho nic popadla mladší z holčiček a snažila se ji odnést neznámo kam.

Únoskyni se snažila ještě zastavit starší z dívek, která se i přes svůj útlý věk snažila únoskyni svou sestřičku vzít, přičemž křičela na celé kolo o pomoc. Tohoto rozruchu si všimla náhodná kolemjdoucí, která únoskyni batole vzala z náručí a posléze ho vrátila mamince. Po incidentu únoskyně využila vyvstalého zmatku a z místa utekla neznámo kam.

O den později se se ve stejném nákupním centru stal druhý případ, tentokrát se terčem pachatelky stala rodina s tříletou dcerkou. Dívenka v jednu chvíli běžela několik kroků před maminkou a svým mladším bratříčkem, kdy na chvilku zaběhla za roh. I tato malá vzdálenost stačila hledané, aby se dívenky zmocnila, objala ji a polohlasem jí říkala „promiň, omlouvám se, to bude dobrý“. Jakmile maminka tuto scénu uviděla, doslova vytrhla svou dcerku neznámé dívce či ženě z jejího pevného sevření a odvedla ji pryč. Hledaná opět okamžitě utekla neznámo kam.

„Po únoskyni jsme intenzivně pátrali a o pomoc jsme požádali i širokou veřejnost. Nakonec se nám únoskyni podařilo ztotožnit. Podle dosavadních zjištění se jedná o nezletilou dívku. Vyhlášené pátrání jsme proto odvolali," dodal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

U Středozemního moře se formuje obdoba hurikánu. Čekají se obrovské škody

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží

2. Michal Kavalčík se pochlubil, jak zhubnul

3. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

4. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

5. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají