Šílené! Noční hlídač si krátil dlouhou chvíli zapálením bezdomovce!

Šokujícím způsobem zaháněl nudu noční hlídač z Brna. Zapálil spícího bezdomovce!
 Z domova 
30. dubna 2015 16:58 / policejnidenik
Naprosto šokujícím případem se zabývají brněnští policisté. Odhalili nočního hlídače (23), který jen tak z nudy zapálil bezbranného bezdomovce (53)!

Na otřesný případ přišla hlídka židenických policistů, která zrovna procházela Bubeníčkovou ulicí. Policisté totiž uslyšeli zoufalé volání o pomoc a vydali se tím směrem. Cestou narazili na mladého muže, který hlídce sdělil, že opodál hořel nějaký bezdomovec. Po chvíli došli až k naříkajícímu třiapadesátiletému muži.

Bezdomovec podle svých slov spal a probudila ho až bolest, kdy mu na těle hořel oděv. Policisté brzy zjistili, že za krutým činem stojí právě třiadvacetiletý mladík. Pracoval nedaleko jako noční hlídač a přiznal se, že bezdomovce zapálil. Prý se ho chtěl pokusit vzbudit pomocí zapáleného papírového kapesníku, což se mu ale poněkud vymklo z rukou.

Mladý noční hlídač má pro oheň evidentně slabost. Ukázalo se totiž, že dlouhou chvíli si často krátil zapalováním popelnic. Stalo se tak v sedmi případech a v jednom dokonce od popelnice zahořelo i samotné obchodní centrum. Mladíka prý bavilo sledovat hasiče při práci. S podpálením bezbranného muže to už ale přehnal a skončil ve vazbě. Za těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu mu teď hrozí až desetiletý kriminál.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sestra bývalé královny krásy Lucie Hadašové bude bojovat o korunku České Miss

Zprávy

Vzniká trh pro více než miliardu lidí, jehož inspirací je Evropská unie

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová v plném pracovním zápřahu

2. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

3. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

4. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

5. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce