Lidská hyena okrádala nemocnou stařenku! Žena kvůli grázlovi hladověla!

Roman Farský bezcitně okradl nemocnou stařenku a zřejmě má obětí na svědomí více. Podvedení či okradení by se měli ozvat na linku 158.
 Z domova 
28. dubna 2015 13:47 / Policie ČR
Bezcitný muž (37) pravidelně okrádal stařenku (84) z Prahy 9, která trpí vážnou poruchou paměti. Seniorka kvůli grázlovi neměla ani na jídlo a několik dní hladověla!

Se stařenkou se muž seznámil v době, kdy pracoval pro firmu nabízející energie po domácnosti. Sjednal s ní smlouvu na změnu dodavatele energie a všiml si při tom, že žena trpí poruchou paměti. Okamžitě vycítil příležitost a začal jednat. "Opakovaně ženu navštěvoval a vždy jí kradl peníze. Nejprve hotovost, později se dostal i k platební kartě. Celkem si přišel na více než 250 tisíc korun," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Na odporné chování přišla až rodina seniorky. Příbuzní totiž zjistili, že žena si tři dny po sobě nemohla koupit žádné potraviny, protože neměla peníze! Hulváta ze Semilska, který v Praze žil na ubytovně, naštěstí policisté brzy dopadli. Muž se už k činu přiznal a skončil ve vazbě.

Podle policistů ale okradená stařenka nemusí být jedinou obětí bezcitného zloděje. "Muž zřejmě podvedl i další lidi, ze kterých lákal peníze při sjednávání změny dodavatelů energií pro domácnosti. Při těchto jednáních se představoval svým pravým jménem Roman Farský. Proto se v této souvislosti obracíme na veřejnost s žádostí, aby se případní další poškození ozvali na linku 158 v případě, že byli mužem na fotografiích také okradeni nebo podvedeni," dodal Daněk.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě