خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Scéna v autobuse MHD! Opilá žena zmlátila řidiče psím vodítkem.

Běsnící ženě je teprve 26 let!
 Z domova 
18. dubna 2015 10:45 / Wikimedia Commons
Na záchytce strávila noc opilá a vzteklá žena. Nutno dodat, že zaslouženě. Udělala totiž pořádný skandál v olomoucké MHD a ten završila napadením šoféra.

Šestadvacetiletá žena ze Štěpánova nastoupila na autobusové zastávce opilá a bez platné jízdenky, navíc se psem bez náhubku, do autobusu MHD. Řidič ženu vyzval k předložení jízdenky a upozornil jí, aby použila náhubek u přepravovaného psa.

Na jeho výzvu nejprve nereagovala, avšak na opakovanou vystoupila z autobusu. Před jeho přední částí pak vodítkem pro psa zakončeným kovovou karabinou švihla do předního výhledového skla autobusu a pokračovala vzteklým lomcováním stěračů. Svým chováním způsobila prasklinu na ploše předního skla autobusu.

Ve chvíli, kdy řidič vystoupil, aby si prohlédl poškozené sklo, udeřila řidiče opět vodítkem na psa částí s kovovou karabinou do temene hlavy. Ke zranění naštěstí nedošlo.

Přivolaní policisté provedli u ženy orientační dechovou zkoušku, při které nadýchala 2,75 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k nadýchané hodnotě a jejímu agresivnímu chování byla převezena k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici v Olomouci. Škoda poškozeného skla byla vyčíslena na 20 tisíc korun. V případě odsouzení ji hrozí až dva roky za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Všechno, co byste měli vědět o zdražování elektřiny a plynu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho

2. Misska z děcáku vyfoukla kolegyni kšeft

3. Hvězda z Lásky nebeské rozsvítí vánoční výzdobu v Praze

4. Kristýna Leichtová se pochlubila dcerkou

5. Míša Maurerová se už chystá na porod