Scéna v autobuse MHD! Opilá žena zmlátila řidiče psím vodítkem.

Běsnící ženě je teprve 26 let!
 Z domova 
18. dubna 2015 10:45 / Wikimedia Commons
Na záchytce strávila noc opilá a vzteklá žena. Nutno dodat, že zaslouženě. Udělala totiž pořádný skandál v olomoucké MHD a ten završila napadením šoféra.

Šestadvacetiletá žena ze Štěpánova nastoupila na autobusové zastávce opilá a bez platné jízdenky, navíc se psem bez náhubku, do autobusu MHD. Řidič ženu vyzval k předložení jízdenky a upozornil jí, aby použila náhubek u přepravovaného psa.

Na jeho výzvu nejprve nereagovala, avšak na opakovanou vystoupila z autobusu. Před jeho přední částí pak vodítkem pro psa zakončeným kovovou karabinou švihla do předního výhledového skla autobusu a pokračovala vzteklým lomcováním stěračů. Svým chováním způsobila prasklinu na ploše předního skla autobusu.

Ve chvíli, kdy řidič vystoupil, aby si prohlédl poškozené sklo, udeřila řidiče opět vodítkem na psa částí s kovovou karabinou do temene hlavy. Ke zranění naštěstí nedošlo.

Přivolaní policisté provedli u ženy orientační dechovou zkoušku, při které nadýchala 2,75 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k nadýchané hodnotě a jejímu agresivnímu chování byla převezena k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici v Olomouci. Škoda poškozeného skla byla vyčíslena na 20 tisíc korun. V případě odsouzení ji hrozí až dva roky za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Placená křesla pro SPD v ohrožení? Ve sněmovně se chystají změny

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. To je vrchol. Česká Barbie Myslivcová bude vařit

2. Kristýně Frejové zachránila život dcera Ráchel

3. Monika Leová nasadila neviditelná rovnátka

4. Takhle dnes vypadá hvězda Rodinných pout Tomáš Krejčíř

5. Jiří Langmajer si po autonehodě vyrazil na luxusní snídani