Scéna v autobuse MHD! Opilá žena zmlátila řidiče psím vodítkem.

Běsnící ženě je teprve 26 let!
 Z domova 
18. dubna 2015 10:45 / Wikimedia Commons
Na záchytce strávila noc opilá a vzteklá žena. Nutno dodat, že zaslouženě. Udělala totiž pořádný skandál v olomoucké MHD a ten završila napadením šoféra.

Šestadvacetiletá žena ze Štěpánova nastoupila na autobusové zastávce opilá a bez platné jízdenky, navíc se psem bez náhubku, do autobusu MHD. Řidič ženu vyzval k předložení jízdenky a upozornil jí, aby použila náhubek u přepravovaného psa.

Na jeho výzvu nejprve nereagovala, avšak na opakovanou vystoupila z autobusu. Před jeho přední částí pak vodítkem pro psa zakončeným kovovou karabinou švihla do předního výhledového skla autobusu a pokračovala vzteklým lomcováním stěračů. Svým chováním způsobila prasklinu na ploše předního skla autobusu.

Ve chvíli, kdy řidič vystoupil, aby si prohlédl poškozené sklo, udeřila řidiče opět vodítkem na psa částí s kovovou karabinou do temene hlavy. Ke zranění naštěstí nedošlo.

Přivolaní policisté provedli u ženy orientační dechovou zkoušku, při které nadýchala 2,75 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k nadýchané hodnotě a jejímu agresivnímu chování byla převezena k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici v Olomouci. Škoda poškozeného skla byla vyčíslena na 20 tisíc korun. V případě odsouzení ji hrozí až dva roky za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Bára Mottlová je na Sardinii s přítelem, jehož identitu pořád tají

2. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

3. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

4. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

5. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn