Tragické Velikonoce! Při nehodách zemřelo 11 lidí!

Během letošních velikonočních svátků už během nehod zemřelo devět lidí. Jde o nejhorší statistiku za poslední čtyři roky.
 Z domova 
06. dubna 2015 10:41 / policejnidenik
Letošní velikonoční svátky jsou z pohledu tragických nehod nejhorší za poslední čtyři roky. Na cestách zemřelo do Velikonočního pondělí 11 lidí!

Na Velikonoční pondělí si například čelní srážka dvou aut u Dolního Benešova na Opavsku vyžádala jednoho mrtvého a pět zraněných lidí. Tragédie se stala kolem druhé hodiny ranní.

Osmadvacetiletý řidič jel v autě sám a v zatáčce vyjel do protisměru, kde se srazil s autem, ve kterém jelo šest lidí. Čtyřiapadesátiletý šofér zemřel na místě, čtyři mladíci ve věku od 17 do 19 let utrpěli zranění a těžké poranění utrpěl i viník nehody, osmadvacetiletý řidič.

Tragédie se stala i v pražských Čimicích v neděli kolem třetí hodiny ráno. Řidič auta značky Škoda Octavia podle prvotních informací pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, nezvládl řízení a najel do protisměru, kde bočně narazil do sloupu veřejného osvětlení. "Zaklíněnou posádku vozidla museli vyprostit hasiči. Dvacetiletý spolujezdec svým zraněním na místě podlehl a jednadvacetiletý řidič zemřel po převozu do nemocnice. Třetí, šestnáctiletý pasažér, byl s těžkým zraněním převezen do nemocnice," upřesnila policejní mluvčí Iveta Martínková.

Lidský život si vyžádala i havárie u Lhenic na jihu Čech. Osmnáctiletý mladík jel příliš rychle a narazil do stromu. Sám utrpěl těžké zranění a spolujezdec (22) sedící vedle něj na místě zemřel. Dva patnáctiletí chlapci a stejně stará dívka utrpěli zranění.

Dva lidé zahynuli v sobotu také na silnici I/50 u Nesovic na jižní Moravě. Auto tu vjelo do protisměru a střetlo se s kamionem. Dozadu do něj ještě narazil další vůz. Tragédie vzala život řidiči i jeho mladé spolujezdkyni.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sestra bývalé královny krásy Lucie Hadašové bude bojovat o korunku České Miss

Zprávy

Vzniká trh pro více než miliardu lidí, jehož inspirací je Evropská unie

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová v plném pracovním zápřahu

2. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

3. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

4. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

5. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce