خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Tragické Velikonoce! Při nehodách zemřelo 11 lidí!

Během letošních velikonočních svátků už během nehod zemřelo devět lidí. Jde o nejhorší statistiku za poslední čtyři roky.
 Z domova 
06. dubna 2015 10:41 / policejnidenik
Letošní velikonoční svátky jsou z pohledu tragických nehod nejhorší za poslední čtyři roky. Na cestách zemřelo do Velikonočního pondělí 11 lidí!

Na Velikonoční pondělí si například čelní srážka dvou aut u Dolního Benešova na Opavsku vyžádala jednoho mrtvého a pět zraněných lidí. Tragédie se stala kolem druhé hodiny ranní.

Osmadvacetiletý řidič jel v autě sám a v zatáčce vyjel do protisměru, kde se srazil s autem, ve kterém jelo šest lidí. Čtyřiapadesátiletý šofér zemřel na místě, čtyři mladíci ve věku od 17 do 19 let utrpěli zranění a těžké poranění utrpěl i viník nehody, osmadvacetiletý řidič.

Tragédie se stala i v pražských Čimicích v neděli kolem třetí hodiny ráno. Řidič auta značky Škoda Octavia podle prvotních informací pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, nezvládl řízení a najel do protisměru, kde bočně narazil do sloupu veřejného osvětlení. "Zaklíněnou posádku vozidla museli vyprostit hasiči. Dvacetiletý spolujezdec svým zraněním na místě podlehl a jednadvacetiletý řidič zemřel po převozu do nemocnice. Třetí, šestnáctiletý pasažér, byl s těžkým zraněním převezen do nemocnice," upřesnila policejní mluvčí Iveta Martínková.

Lidský život si vyžádala i havárie u Lhenic na jihu Čech. Osmnáctiletý mladík jel příliš rychle a narazil do stromu. Sám utrpěl těžké zranění a spolujezdec (22) sedící vedle něj na místě zemřel. Dva patnáctiletí chlapci a stejně stará dívka utrpěli zranění.

Dva lidé zahynuli v sobotu také na silnici I/50 u Nesovic na jižní Moravě. Auto tu vjelo do protisměru a střetlo se s kamionem. Dozadu do něj ještě narazil další vůz. Tragédie vzala život řidiči i jeho mladé spolujezdkyni.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvačka Dasha ukázala dcerku a prozradila, proč se zatím nebude vdávat

2. Lucie Křížková přiznala zdravotní potíže

3. Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

4. Ed Sheeran se vrací do Prahy

5. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana