Lidská hyena! Umírající ženu obrala o dům, šperky i obrazy!

Pečovatelka zneužila slabosti své klientky a obrala ji před smrtí o dům. Po majetku dychtila i po její smrti a pokusila se zesnulou okrást ještě o šperky a obrazy.
 Z domova 
03. dubna 2015 16:22 / policejnidenik
Pečovatelka za všechny prachy! Umírající ženu se neštítila obrat o dům a v řádění podvodnici nezastavila ani smrt poškozené. Když bezbranná žena už nežila, pokusila se ještě vzít její šperky a obrazy!

Z šestapadesátileté pečovatelky z Toužimi se vyklubala pořádně nelidská bytost. Bezbrannou ženu se pokusila obrat o vše, co měla!

"Zneužila její slabosti a za přítomnosti ověřovatelky podpisu dala poškozené ženě podepsat kupní smlouvu mezi ní jako prodávající a kupující ženou na prodej rodinného domu za sjednanou kupní cenu ve výši 100 tisíc korun. Cena domu byla přitom podle znaleckého posudku pětkrát vyšší," podotkla policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Že si ale pečovatelka přišla za málo peněz k domu, jí zřejmě nestačilo. I po smrti své klientky vymýšlela, jak se na zemřelé obohatit. "Při předběžném šetření v řízení o dědictví uvedla notáře v omyl, a to tím, že zatajila majetek zesnulé poškozené ženy spadající do dědického řízení. Šlo o majetek čítající více jak dvě desítky šperků a několik obrazů ohodnocené znalcem na více než 120 tisíc korun," doplnila Týřová.

Za lichvu a podvod teď majetkuchtivé pečovatelce hrozí až pětileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kazma si vymyslel drsnou autonehodu, aby Mareše připravil o jeho luxusní ferrari

Zprávy

Babiš žaluje slovenský list o milion eur

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Michala Suchánka na skútru zaskočil liják

2. Okamžité zeštíhlení postavy? Stačí Body Wrap Slim, který využila i Anna Slováčková

3. Míša Tomešová riskuje i v těhotenství. V podpatcích skáče přes židle

4. Nikola Uhlířová dostala práci v Thajsku

5. Michal Kavalčík oslavil výročí netradičně