Zoufalec se snažil přepadnout banku! Nesnažil se ani maskovat a hrozil sebevraždou!

Banku v Praze Nuslích přepadl neznámý muž. Ani se nemaskoval, vyhrožoval sebevraždou a nakonec utekl s prázdnýma rukama.
 Z domova 
31. března 2015 03:32 / Policie ČR
Zřejmě totálně zoufalá životní situace přiměla neznámého muže k přepadení banky v Nuselské ulici v Praze 4 Nuslích. Muž se ani nesnažil maskovat svůj obličej a když mu pracovnice banky odmítla peníze vydat, utekl.

Do banky muž vešel v pondělí minutu po deváté hodině dopolední. Pracovnici za přepážkou předložil lístek, na kterém bylo napsáno, že má u sebe zbraň a je v těžké životní situaci. Po pokladní chtěl, aby mu vydala jakoukoliv finanční hotovost a nedělala hlouposti, jinak se zastřelí.

"Bankovní úřednice muži žádné peníze nevydala a ten se s nepořízenou vydal na útěk. Při přepadení muž mluvil česky bez přízvuku," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Přestože nevznikla při přepadení žádná škoda a nikdo nebyl zraněn, kriminalisté případ vyšetřují jako trestný čin loupež, za což muži hrozí až desetileté vězení.

"V souvislosti s tímto případem pátráme po muži, kterého zachytily bezpečnostní kamery. V případě, že ho na záběrech někdo pozná, ať kontaktujte linku 158. Muže se nesnažte sami zadržet, protože by mohl být ozbrojený," dodal Daněk.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto