Pozor na falešného instalatéra! Znovu zaútočil!

Na Veselsku po nějaké době opět řádí falešný instalatér. Senioři by se před ním měli mít na pozoru!
 Z domova 
30. března 2015 16:39 / policejnidenik
Na jihu Moravy opět začal řádit falešný instalatér, který se zaměřuje na bezbranné seniory! Vetře se k nim pod záminkou nutné opravy sanitárního zařízení, nechá si za to nekřesťansky zaplatit a zmizí. Policie před ním důrazně varuje!

Falešný instalatér řádí hlavně v oblasti Veselí nad Moravou. Naposledy jeho praktikám naletěla třiadevadesátiletá žena z obce Louka. "Do jejího domu vstoupil pod legendou montáže povinného dílu v koupelně. Na do té doby funkční sprchu nasadil redukci a nechal si za to zaplatit tři tisíce korun," řekl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Na Veselsku se podvodník objevil po tříměsíční pauze. Loni v prosinci se podobným způsobem pokusil okrást ženu z Vnorov o 6 500 korun. Té ale výměna šroubku za tak moc peněz přišla podezřelá a když se o tom chtěla po telefonu poradit s vnukem, falešný instalatér raději vzal nohy na ramena. Po jiné seniorce zase chtěl ve Veselí nad Moravou za podobnou banální "opravu" 1 500 korun. Žena měla ale jen dvě stovky. Podvodník se s tím spokojil a odešel.

"Po falešném instalatérovi pátráme. Jakékoliv poznatky o výskytu tohoto podvodníka přijmou veselští policisté na telefonu 974 633 520. Senioři by se měli mít na pozoru. Muž totiž může ve svém jednání pokračovat," dodal Zámečník.

Podle seniorek, které muž navštívil loni, se jedná o česky mluvícího muže ve věku 35 až 40 let, vysokého 180 centimetrů a plnější postavy.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto