Tři kluci zkopali na ulici školáka! Zraněné dítě skončilo v nemocnici!

Malý školák se stal v Mostě terčem brutálního loupežného přepadení a policie teď hledá svědky.
 Děti v nesnázích 
26. března 2015 14:15 / policejnidenik
Otřesný případ loupeže vyšetřují mostečtí kriminalisté. Trojice neznámých mladíků přímo na ulici přepadla školáka. Hoši po něm chtěli peníze a pak ho surově zkopali. Chlapec skončil v nemocnici!

Trojice násilníků ve věku asi kolem 15 let si školáka vyhlédla uplynulý pátek 20. března v přibližně 14.15 hodin. Chlapec šel pěšky mosteckým parkem Šibeník po pěšině těsně podél ulice Jiřího z Poděbrad směrem od budovy dětského centra k hlavní poště. Asi 10 metrů od světelné křižovatky ulic Jiřího z Poděbrad a Moskevská k němu z parku přistoupili tři hoši a požadovali po něm peníze. Chlapec si jich nevšímal a šel dál. Jeden z trojice ho ale násilím povalil na zem a poté do něj všichni kopali. Způsobili mu zranění, se kterým hoch skončil v nemocnici.

Kriminalisté případ šetří jako zvlášť závažný zločin loupeže. Zároveň hledají svědky, kteří viděli incident, nebo si všimli trojice chlapců v parku Šibeník a mohli by k případu či osobám podat jakoukoliv informaci. "Podle dosavadního šetření byli mladíci oblečeni v tmavých bundách a modrých riflích. Policisté by uvítali svědectví muže, který trojici útočníků z dálky okřikl. Svědci mohou zavolat na linku 158," dodala policejní mluvčí Ludmila Světláková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

2. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

3. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

4. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!

5. Eva Perkausová se svlékla pro pánský magazín!