Vandalové se snažili strážníkům ujet na koloběžce a skateboardu!

Dva vandalové se před policisty snažili ujet na koloběžce a skateboardu a nakonec jeden z výtržníků napadl strážníka. Na nohou tak byli nejen strážníci, ale i republikoví policisté a záchranka.
 Z domova 
23. března 2015 11:57 / Městská policie Uherský Brod
O pořádný rozruch se v Uherském Brodě postarali dva místní vandalové (22 a 37 let). Nejdříve ohrožovali dopravu, pak kolem sebe začali kopat a ničit popelnice, reklamní cedule a dopravní značky a nakonec starší z dvojice napadl strážníka. Předtím se ještě oba pokoušeli hlídce ujet na koloběžce a skateboardu!

Na podivnou dvojici upozornili strážníky lidé. Muži se totiž pohybovali uprostřed silnice na koloběžce a skateboardu a narušovali tak provoz na cestě. Pak se přemístili do ulice Seichertova, kde nadávali a uráželi kolemjdoucí, do všeho kopali, rozhazovali popelnice, převraceli a poškozovali reklamní cedule a dopravní značky a muži, který je na nevhodné chování upozornil, vyhrožovali fyzickým napadením.

Strážníci je dostihli, vandalové ale na jejich výzvy nereagovali a snažili se jim na koloběžce a skateboardu ujet. Když je konečně strážníci zastavili, chovali se velmi arogantně a agresivně. "Mladší z dvojice nakonec uposlechl a nasedl do vozidla, starší se ale pořád bránil, i když už měl na rukou pouta. Jednoho ze strážníků dokonce udeřil čelem do tváře," popsal velitel uherskobrodských strážníků Radek Šustek. I když se později uklidnil a začal se strážníkům omlouvat za svoje jednání, za násilí proti úřední osobě mu teď hrozí až čtyřleté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Citelně rostou ceny potravin. Brambory za jediný měsíc zdražily o dvacet procent

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

2. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

3. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou

4. Janek Ledecký se pochlubil talentovaným synem Jonášem

5. Popelka Nikola Ďuričová prozradila, s kým je už dlouhé roky zadaná