Otec hrozil zabitím dvouleté dcery!

Policejní zásahovka na místě činu
 Děti v nesnázích 
09. října 2014 00:47 / Policie
Šílenec hrozil vraždou dvouletého dítěte! Zabarikádoval se domě a svoji dceru si vzal jako rukojmí. Pětatřicetiletý opilý muž vyhrožoval, že zabije dítě i sebe. Důvodem šíleného činu byla vyhrocená hádka s přítelkyní.

Pomozte mi! Chce zabít naši dceru! Tak volala v úterý večer na policii dvaadvacetiletá máma holčičky. „Mladá žena oznámila, že ji fyzicky napadl opilý přítel, po hádce pak popadl malou dceru, zabarikádoval se s ní v domě a vyhrožoval, že spáchá sebevraždu a zabije i jejich dítě,“ oznámila mluvčí policie Jana Rösslerová.

Do Vojtovy ulice v pražských Modřanech okamžitě vyjely policejní hlídky. Protože muž podle slov své přítelkyně vlastnil pistoli, povolány byly i členové speciální zásahovky, kteří vyčkávali u domu, připravení vtrhnout dovnitř. Hlavní práci ale nakonec udělal policejní vyjednavač. „Ten s mužem téměř dvě hodiny rozmlouval, nakonec ho přemluvil, aby vyšel před dům. Tam ho pak zásahová jednotka asi půl hodiny před půlnocí zadržela.

Holčička naštěstí při incidentu nebyla zraněná. „Když policisté společně s lékařem vběhli po zákroku do domu, nalezli nezraněnou malou holčičku v postýlce, kde po celou dobu spala,“ uvedla mluvčí. Zadržený muž nadýchal 1,17 promile a je podezřelý z nebezpečného vyhrožování.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sestra bývalé královny krásy Lucie Hadašové bude bojovat o korunku České Miss

Zprávy

Vzniká trh pro více než miliardu lidí, jehož inspirací je Evropská unie

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová v plném pracovním zápřahu

2. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

3. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

4. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

5. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce