Žena šla na procházku se psem a oba skončili v jímce. Živý zůstal jen pes!

Žena i pes skončili během procházky v jímce. Psa se podařilo zachránit, žena už byla mrtvá.
 Z domova 
17. března 2015 03:58 / policejnidenik
Záhadnou smrt čtyřicetileté ženy prověřují náchodští policisté. Žena se vydala v neděli na procházku se psem a pak se po obou slehla zem. Psa i ženu nakonec objevili v jímce v zemědělském družstvu v Křinici, zvíře bylo živé, žena bez známek života.

Na policisty se obrátila matka ženy s tím, že dcera odešla v 15 hodin a dosud se nevrátila. Trpěla zdravotními problémy, tak o ni měla vážné obavy. Do pátrací akce se zapojilo 40 lidí i vrtulník s termovizí. Mezitím někdo z jímky v zemědělském družstvu v obci Křinice vytáhl živého psa a příbuzní pohřešované poznali, že jde o zvíře, se kterým šla žena na procházku. O několik hodin později pak v jímce objevili policisté i tělo mrtvé ženy.

Policie nyní zjišťuje, jak a proč žena zemřela. Potřebuje zmapovat její chování mezi nedělní 15. a 19. hodinou. "Uvítáme jakékoliv svědectví. Událost se stala uprostřed obce Křinice v objektu zemědělského podniku v blízkosti Šlégrova rybníku. Žena venčila psa, který má být křížencem vlčáka a sibiřského husky. Byla oblečená v modro-bílé pruhované košili, teplácích a černých pantoflích. Kolem krku měla šátek nebo šálu," podotkla policejní mluvčí Ivana Ježková. Svědci mohou zavolat na linku 158 nebo se dostavit na kteroukoliv policejní služebnu.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

2. Sexy zrzky hlásí nástup

3. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

4. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

5. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn