خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Namol opilá dívka se svlékala na baru, pak pokousala číšníka

Alkohol udělal z mladé ženy erotickou hrozbu...
 Z domova 
04. října 2014 17:45 / Shutterstock
Sexy představení nebo pořádný trapas? Hosté zlínské pizzerie měli v noci na pátek o zábavu postaráno. Šestadvacetiletá pod obraz zlitá slečna se snažila předvádět striptýz přímo na barovém pultě.

"Teď vám ukážu k*zy, pořádně se dívejte" vykřikovala opilá slečna, která se k údivu hostů začala svlékat přímo na baru. Představení se ale zvrtlo, potácející se dívka neudržela rovnováhu a spadla z baru na zem. Nato se ji číšník pokusil vyprovodit ven. "Požádal ji, aby se už nevracela a svým chováním nerušila ostatní hosty," řekla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Rozvášněná mladá žena se ale nedala tak snadno odradit. Rozhodla se, že v baru předvede své představení za každou cenu. Vrátila se na barový pult, chodila po něm a na hosty vykřikovala oplzlé sexuální poznámky. Poté, co se ji obsluha podruhé pokusila vyvést z podniku, dívka jednoho z číšníků pokousala. "Ten si to nenechal líbit, zavolal policejní hlídku a odebral se k ošetření do zlínské nemocnice," popsala incident mluvčí.

Policisté amatérské striptérce naměřili 2,4 promile a převezli ji na služebnu. Tam ale divadlo pokračovalo, slečnu totiž touha se vysvléknout neopustila. „Střídavě brečela, smála se, napadala policisty verbálně i fyzicky. Neustále se snažila z místnosti odejít nebo se alespoň svléknout," uvedla mluvčí.

Ani policisté ale neměli pro dívčiny potřeby pochopení. Po opakovaných marných pokusech ji zkrotit museli mladou ženu převézt na záchytku. Tam výtržnice strávila zbytek noci a teď jí hrozí až dvacetitisícová pokuta.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola