خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

V baru se mlátili židlemi i popelníky. Útok vedl otec s 16letým synem!

K útočníkům se v závěru přidala i mladá žena a začala řádit.
 Z domova 
25. února 2015 03:08 / Policejní deník
Na Vsetínsku se strhla pořádná mela. Vzduchem létaly židle i popelníky, nakonec došlo i na nůž.

K incidentu došlo v jednom vsetínském baru v době, kdy tu bylo hodně hostů. Mezi nimi i šestatřicetiletý Vsetíňan se svými dvěma syny ve věku 18 a 16 let a jiní dva sourozenci, kterým táhlo na 30.

Vše začalo v prostoru u hracích automatů, kde se obě skupinky pohádaly. Otec se svým 16letým synem jednoho z mužů napadli a začali mu sázet rány pěstmi do obličeje. Pak se přesunuli k baru, kde se pustili do jeho bratra. I ten nejdřív dostal ránu pěstí. Pak ale agrese otce a jeho synů prudce vzrostla.

Otec hosta baru nejprve udeřil pěstí do obličeje, když seděl na židli u stolu. Vzápětí k muži přiskočil 18letý mladík, který ho zezadu strhl na zem, a pak společně s mladším bratrem začali vší silou házet na ležícího muže čtyřkilové dřevěné židle. Šestnáctiletý agresor pak ještě hodil po ležícím muži půlkilový skleněný popelník, který naštěstí dopadl asi půl metru od hlavy muže.

Ležící muž útok pěti židlemi a popelníkem naštěstí vykryl rukama a nohama, takže nebyl zasažen do hlavy a kromě modřin a odřenin neměl žádné zranění. Napadenému muži se pak podařilo z baru odejít. Výtržnost tří útočníků ale pokračovala venku, kde se dohadovali a postrkovali s dalšími hosty baru. Tam 16letý útočník vytáhl nůž a mířil s ním proti dvěma hostům baru, kteří se už uvnitř snažili situaci uklidnit a po útočnících chtěli, aby z baru odešli a už nikoho nenapadali.

Aby toho nebylo málo, k útočníkům se přidala mladá, 25letá žena. Ta venku před barem nejprve slovně a pak poměrně surově fyzicky napadla 18letou dívku, kterou chytla za hlavu a bouchla s ní o stěnu. Pak ji chytla za vlasy a udeřila ji několikrát pěstí do obličeje. Dívky se zastala její stejně stará kamarádka, kterou následně 25letá útočnice rovněž fyzicky napadla. První napadená dívka vyhledala z důvodu velké bolesti hlavy lékařské ošetření, v nemocnici jí zjistili zlomeninu nosních kůstek. Napadené slečny byly známé dvou mužů, na které venku jeden z útočníků vytáhl nůž.

Nejstarší z útočníků – 36letý muž ze Vsetína má několik záznamů v rejstříku trestů, a to především za násilnou trestnou činnost. Jeho starší, 18letý syn už byl také za násilnou trestnou činnost stíhán a mladší syn má prozatím rejstřík trestů čistý. 36letému muži hrozí za výtržnictví až tříletý trest odnětí svobody, jeho oběma synům za výtržnictví a těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu až desetiletý trest odnětí svobody, přičemž u mladistvých se zpravidla ukládá poloviční trestní sazba.

Tříleté vězení hrozí rovněž mladé útočnici.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Všechno, co byste měli vědět o zdražování elektřiny a plynu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho

2. Misska z děcáku vyfoukla kolegyni kšeft

3. Hvězda z Lásky nebeské rozsvítí vánoční výzdobu v Praze

4. Kristýna Leichtová se pochlubila dcerkou

5. Míša Maurerová se už chystá na porod