Na prodeji padělků luxusního zboží vydělával miliony. Další zákazníky už nenapálí!

Během domovní prohlídky objevili policisté u podvodníka celou řadu padělaného luxusního zboží.
 Z domova 
18. února 2015 13:11 / Policie ČR
Milionové zisky měl podvodník (35), který dlouhodobě prodával přes internet padělky luxusního zboží. Policie ho dopadla před poštou, když se chystal odeslat další balíky!

Muž se živil prodejem padělků oblečení, kabelek a dalších doplňků věhlasných luxusních značek. Policisté ho zadrželi před poštou v Běchovicích, kam mířil odeslat asi 20 balíků s padělky zákazníkům internetového bazaru. Vyšetřování složitého případu teď konečně dospělo ke konci. "Prodeji padělků se muž podle všeho věnoval dlouhodobě, balíky odesílal v podstatě do všech koutů republiky a mohl si tak přijít i na několik milionů korun výdělku. Například od listopadu roku 2013 do února roku 2014 odeslal přes 1 200 zásilek a vydělal si více než milion sto tisíc korun," podotkla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Během vyšetřování detektivové zjistili, že obviněný byl zatížený exekucemi, a proto většinu majetku převedl na svoji matku a využíval jejího bankovního účtu. Dluhy z minulosti už postupně prodejem padělků splatil. Do křížku se zákonem se muž nedostal poprvé. V rejstříku trestů má od roku 2005 dva záznamy majetkového charakteru, soudy v Praze 6 a 4 ho odsoudily za milionové podvody nepodmíněně a po propuštění z vězení mu uložili pětiletou zkušební dobu do roku 2014. Teď mu nově hrozí až dvouleté vězení. Trestní stíhání ale může být ještě rozšířeno.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

2. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

3. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

4. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

5. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn