Šokující napadení: Na ulici udeřil muže dopravní značkou do hlavy a pak zmizel

Útočníka zachytily kamery
 Z domova 
04. listopadu 2018 04:27 / Policie ČR
Naprosto nepochopitelný případ napadení vyšetřují pražští policisté. Neznámý chlap přiběhl k jednomu muži s dopravní značkou v ruce a tou pak chodce praštil po hlavě. Napadený se skácel k zemi a později skončil v nemocnici.

Událost, která nejde nikomu na rozum, se stala v neděli 21. října kolem desáté hodiny večer v ulici Na Příkopě v Praze 1. Neznámý muž tam přiběhl s dopravní značkou v ruce ke skupině lidí a bez zjevné příčiny jednoho muže nečekaně udeřil jejím hrotem do hlavy. Úder byl tak silný, že poškozený spadl na zem. Útočník poté značku odhodil a zmizel v postranních ulicích.

Poškozený byl na místě ošetřen a následně odvezen do blízké nemocnice. Násilníka zachytily kamery, takže policie ví, jak pachatel vypadá. Teď po něm pátrají a doufají, že jim v jeho identifikaci pomůže i široká veřejnost.

"Pátráme po muži, který je zachycen na záběrech z bezpečnostních kamer. Pokud ho někdo pozná nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ať nás kontaktuje prostřednictvím linky tísňového volání 158," konstatoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Celý případ je v současné době prošetřován pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, za což hrozí až tři roky odnětí svobody.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou