Šílený příběh: Nejprve dvojnásobná vražda, pak sebevražda a podpálený dům

Protivínem otřásla vražda dvou žen
 Z domova 
03. listopadu 2018 04:00 / Policejnidenik
Otřesný případ dvojnásobné vraždy, sebevraždy a žhářství řeší policisté na jihu Čech. Muž tu měl údajně zavraždit na statku v Boru u Protivína svou o 20 let mladší přítelkyni a její matku, pak o dva kilometry dál ukončil život skokem pod vlak. Údajnému vrahovi mezi tím někdo zřejmě z pomsty podpálil dům.

Policie zatím spojitost těchto tří událostí nepotvrdila, ale podle dostupných informačních zdrojů to tak bylo. Dům v nedalekých Chvaleticích, který prý patřil údajnému pachateli dvojnásobné vraždy, začal hořet  jen několik hodin po mordu.

Muž, který má zřejmě krvavý masakr na svědomí, ale údajně spáchal sebevraždu skokem pod vlak, takže pomsta související s podpálením jeho domu se tak podle všeho minula účinkem. Policie ale zatím k případu mnoho informací nezveřejnila. Mimo jiné ale veřejnost ubezpečila, že nikomu dalšímu už ze strany pachatele nebezpečí nehrozí.

Vyšetřování vraždy bude pokračovat soudními pitvami těl obou obětí. „V polovině příštího týdne by mohly být k dispozici další informace," řekl policejní mluvčí Jiří Matzner. Podle neověřených zdrojů měl pachatel dvěma ženám zasadit několik bodných ran.

Podle místních se vražda stala na statku, který nemá v okolí dobrou pověst. Žije v něm prý několik lidí s kriminální minulostí. Policisté zde prý často řešili nejrůznější majetkovou trestnou činnost, drogové delikty a jeden z místních mužů byl dokonce v minulosti odsouzen za vraždu 16leté stopařky, po které se slehla zem v roce 2002.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou