Hrůza: Muž ubodal prodavačku v obchodě s elektronikou

Pachatele policie brzy dopadla
 Z domova 
29. října 2018 04:37 / Policejnidenik
Krvavá jatka se odehrála v obchodě s elektronikou v Moravských Budějovicích na Třebíčsku. Muž tu přímo v obchodě brutálně ubodal prodavačku. Ženě se ještě podařilo dostat ven z provozovny, na ulici ale zemřela.

Tragédie se stala uplynulý víkend asi hodinu před polednem. Pachatel hrůzného činu naštěstí policii dlouho neunikal, ještě ten samý den ho kriminalisté dopadli. Příliš moc podrobností ale policisté zatím sdělovat nechtějí.

"Vyšetřujeme násilný trestný čin, při kterém zemřela žena. Podezřelý z násilného činu skončil v policejní cele," poznamenala policejní mluvčí Dana Čírtková. Případem se nyní zabývají krajští kriminalisté. "V současné době probíhají úkony trestního řízení. K události policie zatím nebude poskytovat žádné bližší informace. Prověřování případu je teprve na počátku," dodala Čírtková.

Podle dostupných informací zaútočil na prodavačku její bývalý přítel. Poté, co ženě zasadil několik bodných ran, z prodejny s elektronikou utekl. Ženě se ještě podařilo i přes velmi těžká zranění dostat ven z obchodu. Na náměstí pak ale zemřela. Život jí nedokázali vrátit ani přivolaní záchranáři.

Ještě v ten samý den policisté pachatele podezřelého z vraždy zadrželi. Na Vysočině jde o letošní první případ vraždy. Usvědčit zadrženého muže by měly pomoci i kamerové záznamy z prodejny.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou