Nezodpovědná matka: Totálně se opila a vyrazila s autem bez pneumatiky pro dceru

Žena si dala dva litry vína a sedla za volant
 Z domova 
26. října 2018 04:36 / Policie ČR
Policisté zastavili v Hradci Králové řidičku, která na sebe upozornila nejen poněkud podivnou jízdou, ale především tím, že jela s autem bez přední pravé pneumatiky. Ukázalo se, že za volant usedla poté, co vypila dva litry vína. Vtomto stavu jela pro dceru.

Pětadvacetiletou řidičku Škody Fabia zastavili policisté v ulici Bratří Čapků. Doklady sice strážcům zákona předložila, ale když jí dali dýchnout, nestačili se divit. V těle jí kolovalo 2,5 promile alkoholu. Navíc auto zjevně vykazovalo známky bouračky.

Na dotaz, zda někde bourala, nebyla schopná odpovědět. Vozidlo však mělo nejen poškozenou přední část, ale z pneumatiky zbyly jen cáry a z pod kufru koukal trs trávy. "Policisté proto jeli prověřit její udanou cestu městem, zda nenajdou nějaké vozidlo, které by mohlo být její vinou nabourané. Žádné však nenašli a do současné doby se ani nikdo nepřihlásil," konstatovala policejní mluvčí Iva Kormošová.

Žena se policistům přiznala, že se po hádce s bývalým přítelem rozhodla vypít dva litry vína. Po pěti hodinách pak sedla za volant a vydala se k němu pro svoji dceru. Z Moravského Předměstí měla namířeno na Slezské Předměstí, kde ji těsně před cílem policisté zastavili. K poškozenému autu uvedla, že si matně vzpomíná, že někde po cestě najela na obrubník a poškodila si asi kolo.

Vrchní inspektor z obvodního oddělení mladé ženě sdělil podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což jí hrozí až roční vězení. Řidičák jí policisté odebrali rovnou na místě.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou