V domě ležely mrtvoly manželského páru. Zřejmě jde o vraždu a následnou sebevraždu

Policie vyšetřuje vraždu a sebevraždu manželů
 Z domova 
25. října 2018 04:39 / Policejnidenik
Otřesná podívaná se naskytla člověku, který v domě v pražských Klánovicích našel mrtvoly svých příbuzných. Jednalo se o manželský pár. Zatím vše nasvědčuje tomu, že šestapadesátiletý muž zavraždil svou třiačtyřicetiletou ženu a pak sám spáchal sebevraždu.

Jak přesně dvojice zemřela, kriminalisté zatím nechtějí sdělit. Podle nepotvrzených informací ale neměla být použita ani střelná zbraň, ani nůž. "Můžeme pouze říct, že byla v domě nalezena mrtvá třiačtyřicetiletá žena, která podle všeho zemřela násilnou smrtí. Nedaleko této mrtvé ženy byl nalezen její o třináct let starší manžel, který zřejmě spáchal sebevraždu," konstatoval pražský policejní mluvčí Jan Daněk. Případ je tak zatím zahalen mnoha otazníky.

Sousedé jsou z události v šoku. Nikdo prý nevěděl, že by mezi dvojicí byly nějaké problémy. Obzvláště o ženě se pak lidé ze sousedství vyjadřovali jako o hodné a laskavé bytosti.

Policisté nyní na případu intenzivně pracují. Místo činu ohledali a stopy zajistili kriminalisté stále výjezdové skupiny a kriminalisté z oddělení vražd Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy, kteří si případ převzali do své kompetence. Ti budou nyní zjišťovat veškeré okolnosti události a povedou vyšetřování.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou