Šílená zábava: Během jediné noci počmáral vandal téměř 30 aut

Majitelé vozů se ráno nestačili divit
 Z domova 
24. října 2018 04:40 / Policie ČR
Vandalismus, jaký nemá obdoby. Tak přesně s tím se nyní potýkají policisté v Otrokovicích. Neznámý vandal tu během noci posprejoval téměř tři desítky aut! Některá pak ještě poškodil.

Když se majitelé vozů ráno probudili, zůstali jako opaření. Jejich plechové miláčky někdo "upravil" k nepoznání. Neznámý gauner si vzal do ruky sprej a řádil jako šílený - na otrokovickém sídlišti Trávníky počmáral celkem 26 aut.

Některé nápisy "zdobily" bok auta, v jiných případech ale majitelé s autem ani nemohli odjet - vandal jim totiž posprejoval čelní sklo. A pokud lidé našli své auto jen počmárané, mohli ještě mluvit o štěstí. Některá vozidla totiž grázl ještě poničil.

"U některých aut vandal kromě nápisů ještě rozbil zpětná zrcátka nebo světla," potvrdila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Jak vysoká škoda bude, se zatím neví. Každopádně ale nepůjde jen o pár drobných. Policie odhaduje, že se škoda vyšplhá na desetitisíce korun.

"Po pachateli intenzivně pátráme, hrozí mu až rok vězení. Jestliže se najdou svědci tohoto nepochopitelného jednání, ať se nám ozvou na linku 158," vzkázala policejní mluvčí. Pokud se podaří pachatele dopadnout, bude se zpovídat z trestného činu poškození cizí věci.

📷
3
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou