Naháč v kašně uprostřed Brna pohoršoval lidi. Prý hledal drobné

Nahatý muž se snažil z kašny vylovit peníze
 Z domova 
21. října 2018 04:51 / MP Brno
Pozornost kamerového systému i kolemjdoucích na sebe strhl jednatřicetiletý muž. V centru Brna se svlékl a nahý vlezl do kašny na Zelném trhu. V ledové vodě hledal drobné. Navíc se na veřejnosti, kde je to zakázané, posilňoval alkoholem.

Mladý muž byl značně posilněn alkoholem a když viděl, jak kolemjdoucí vhodil do kašny padesátikorunu, zrodil se mu v hlavě nápad, že by minci mohl vylovit. Nelenil, svlékl se do naha a vlezl do ledové vody. Že má kolem sebe řadu diváků, mu vůbec nevadilo.

Jenže čachtajícího se naháče si všimli pracovníci dohledového centra Městské policie Brno a ke kašně Parnas na Zelném trhu ihned vyslali hlídku. Po jejich příjezdu byl nahý muž stále ve vodě. Proto ho vyzvali, aby z vody vylezl a urychleně se oblékl.

"Zatímco si natahoval kalhoty, hlídce popsal, že ho ke koupeli zlákala vidina lehce nabytých drobných. Padesátikorunu, kvůli které do kašny vlezl, se mu ale vylovit nepodařilo," konstatovala mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková.

Mezitím, co se oblékal, si ještě výtržník přihnul z plastové láhve plné vína. Strážníci mu proto sdělili podezření z přestupku proti městské vyhlášce, která pití alkoholu na veřejnosti zakazuje, a vypsali mu třítisícovou pokutu. "Hlídka nejprve přemýšlela, zda muži nepřivolat sanitku a nepřevézt ho na záchytku. Jeho kamarád ale slíbil, že se o něj postará a dodal, že se poznali právě na záchytné stanici," uzavřela Kadrnožková.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou