Policie dopadla mladíka, který má na krku dvojnásobné znásilnění

Ženy násilníka zahnaly hlasitým křikem
 Z domova 
19. října 2018 04:23 / ThinkStock
Policistům se podařilo dopadnout dvacetiletého mladíka, který v Třebíči přepadal a znásilňoval ženy. Jednu ze svých obětí napadl zezadu a zatáhl na schodiště, další znásilnil v provozovně.

Naposledy si mladý grázl vyhlédl mladou ženu, kterou za bílého dne napadl zezadu a začal ji osahávat. Pak ji povalil na schodiště a v sexuálním útoku pokračoval. Incident se stal v ulici Kofránková. Mladá žena se bránila zuby nehty a křičela tak silně, že se násilník nakonec zalekl a utekl.

"Žena naštěstí neutrpěla žádné fyzické zranění. Po pachateli jsme začali ihned pátrat a brzy jej policisté dopadli. Ukázalo se, že se podobného činu nedopustil poprvé," poznamenala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Už v srpnu se totiž cílem jeho nechutných praktik stala jiná žena, kterou přepadl ve večerních hodinách v provozovně na Komenského náměstí. Opět ženu osahával na intimních místech, ale když žena volala o pomoc, podobně jako ve druhém případě vzal nohy na ramena.

Dvacetiletý násilník si už vyslechl obvinění ze spáchání dvojnásobného trestného činu znásilnění. Jak policisté prozradili, mladík byl v minulosti už několikrát trestán za majetkovou a drogovou trestnou činnost, naposledy v létě, kdy dostal tříletou podmínku. Teď mu za znásilnění hrozí až pětiletý kriminál.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou