Záhada kolem ztracené zdravotní sestry. Policie se obává nejhoršího

Policie hledá zdravotní sestru, jejího expřítele i bílou audinu, ve které odjeli
 Z domova 
18. října 2018 04:21 / Policie ČR
Už téměř měsíc pátrá policie po zdravotní sestře Kateřině Peškové. Odjela z práce autem a od té doby se po ní slehla zem. Naposledy byla žena viděna v přítomnosti svého bývalého přítele. Policie připustila, že se mohla stát obětí násilného trestného činu.

S expřítelem měla Kateřina odjet z práce v obci Doubravčice na Kolínsku v bílém autě značky Audi Q5, a to 23. září, den před svými 46. narozeninami. Od té doby o ní nikdo nemá žádné zprávy. Auto mělo registrační značku 2AE 0613 a dvojice odjela směrem na Brandýs nad Labem. S sebou měli ještě dva jorkšírské teriéry. Pohřešovaná pracovala jako ošetřovatelka a vrchní sestra v Centru péče Doubrava.

"Je velice pravděpodobné, že se pohřešovaná stala obětí násilného trestného činu," uvedli v nové výzvě rozeslané do okolních obcí policisté. Jinak ale policie odmítá říct, jestli je z obávaného trestného činu podezřelý právě ženin bývalý partner. Podle policejní mluvčí Martiny Fejfarové je to ale jedna z vyšetřovacích verzí. Na druhou stranu policie připouští, že může být žena i zcela v pořádku.

Pátrači uveřejnili nejen fotku hledané zdravotní sestry, ale i bílé audiny a muže. Jak se dotyčný jmenuje či zda je i on pohřešovaný nebo hledaný, ale kriminalisté zatím neprozradili.

"Muž, se kterým žena odjela, měl na sobě bílé triko s dlouhým rukávem na přední části obrazec kruhového tvaru, černou mikinu bez kapuce na zip s malým bílým nápisem na prsou a vzadu obrazec a nápis rovněž bílý, červené vybledlé džínové kraťasy po kolena a na nohou sportovní obuv černo-červené barvy se zavazováním na tkaničky," informovali policisté.

Zároveň požádali širokou veřejnost o pomoc. Pokud někdo zahlédl bílé vozidlo Audi Q5 se značkou 2AE 0613, pohřešovanou Kateřinu Peškovou nebo jejího bývalého přítele v neděli dne 23. 9. v době od 11.25 hodin do pondělí 24. 9. v šest hodin ráno, měl by okamžitě zavolat na číslo 720 042 951 nebo na linku 158.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou