Rodinná oslava se zvrtla v hromadnou bitku. Řešili ji policisté z širokého okolí

Policisty zaměstnala romská svatba
 Z domova 
16. října 2018 04:32 / Policejnidenik
V sokolovně v pražské části Řepy se během rodinné oslavy strhla hromadná bitka asi 60 lidí. Konflikt musely přijet řešit policejní hlídky z širokého okolí, dorazili i strážníci, psovodi či Speciální pořádková jednotka.

O hromadné rvačce se policisté podle mluvčího Tomáše Hulana dověděli někdy po 22. hodině. Spor mezi rodinnými příslušníky se rozhořel v sokolovně na křižovatce ulic Žalanského a Na Chobotě, kde romská rodina pořádala svatební oslavu.

Vzhledem k počtu lidí, kteří se měli vzájemně napadat, se na místo sjelo opravdu hodně strážců zákona. Jejich auta zaplnila hned několik ulic. "Po příjezdu našich hlídek se situace značně uklidnila, docházelo jen k dílčím konfliktům. Někdo údajně slyšel i střelbu, to se naštěstí nepotvrdilo," konstatoval Tomáš Hulan.

I přesto, že to na  počátku vypadalo hodně dramaticky, nakonec si bitka 60 lidí vyžádala jen jedno zranění. Zakrvácený muž ovšem odmítl ošetření. Kromě toho někdo z aktérů rozbil vstupní dveře do budovy a před objektem leželo několik převrácenýh zábran a dopravních značek.

Policisté pak pro jistotu ještě místu věnovali zvýšený dohled, k žádné další potyčce už ale nedošlo. Účastníci oslavy se pak po 23. hodině v poklidu rozešli do svých domovů. Výši napáchané škody policisté ještě zjišťují.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!