Mrtvé tělo u Nových mlýnů i v Praze. Šlo skutečně o nehody?

Případy dvou mrtvých mužů se zabývají kriminalisté
 Z domova 
14. října 2018 11:27 / Internet
Co způsobilo smrt dvou mužů, jejichž těl si včera všimli náhodní svědci? Jedno leželo u silnice na Břeclavsku, další u Rozvadovské spojky v pražských Třebonicích. Kriminalisté na obou případech pracují.

V případě mrtvoly mezi Strachotínem a Pouzdřany na jižní Moravě pracují kriminalisté s verzí smrtelné nehody. Šestatřicetiletého muže bez známek života tam nalezl kolem třetí hodiny ranní řidič, který jel zrovna kolem.

„Policisté a břeclavští kriminalisté šetřením zjistili, že se jednalo o muže, který se pěší pohyboval na silnici. Dle stop na místě činu muže srazilo vozidlo a z místa ujelo,“ nastínila policejní mluvčí Alice Musilová.


Jednalo se pravděpodobně o vyšší vozidlo, tedy dodávku nebo SUV. Kriminalisté podle mluvčí zatím nevylučují ani verzi, že si řidič nemusel nutně všimnout, že srazil člověka. „Pátráme po možných svědcích této nehody. Informace přijmeme na lince 158 nebo jakékoli policejní služebně,“ vyzvala Musilová.

Nález mrtvého muže vyšetřují také pražští kriminalisté. Kolem deváté hodiny ráno byl nalezen u sjezdu z Rozvadovské spojky směrem k obchodním centrům. Zatím není jasné, proč přišel o život. Ani tady není vyloučeno, že se muž mohl stát obětí dopravní nehody. Tělo totiž leželo jen pár desítek metrů od hlavní silnice.

Marie Šťastná | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!