خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Chvíle hrůzy: K ženě přitancoval muž, unesl ji a pak ji chtěl znásilnit

Po násilníkovi policie intenzivně pátrá
 Z domova 
06. října 2018 04:52 / Policie ČR
Policie pátrá po násilníkovi, který na diskotéce přitancoval k dívce, vzal ji do náruče, odnesl ven a za budovou se ji proti její vůli pokusil znásilnit. Pak vzal nohy na ramena. Celou událost zachytily bezpečnostní kamery. Policie doufá, že muže někdo pozná a pomůže ho tak identifikovat.

Chvíle hrůzy si mladá dívka prožila v sobotu 15. září před třetí hodinou ranní na diskotéce poblíž metra Luka v Mukařově ulici v Praze 5. Žena tancovala na parketu, když k ní z ničeho nic přitancoval neznámý muž, popadl ji do náruče a z diskotéky ji odnesl pryč.

"Poškozená byla v šoku a nezmohla se v tu chvíli na odpor. Když ji muž vynesl ven, postavil ji na nohy a začal poškozenou táhnout pryč. Žena se sice snažila bránit, ale útočník měl velkou silovou převahu a nepodařilo se jí ani vysmeknout, ani utéci," poznamenal policejní mluvčí Jan Daněk.

Vyděšená dívka zkusila křičet o pomoc, ale bezúspěšně - nikdo jí nepomohl. Násilník poškozenou odtáhl do zadní části budovy k nákladní rampě, kde se ji pokusil znásilnit. To se mu naštěstí nepodařilo a po několika minutách snažení z místa utekl. Za trestný čin znásilnění mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Podezřelého muže zachytily kamery a nyní policisté pátrají po jeho totožnosti. Jestliže ho na záběrech někdo pozná, měl by ihned kontaktovat linku 158. Jde o muže ve věku asi 30 až 40 let, který je přibližně 160 cm vysoký. Je hodně hubený a má snědší barvu pleti. Má propadlé tváře, úzké rty, černé krátké vlasy, výrazné kouty a hodně husté tmavé obočí. Podle poškozené to byl výrazný tmavý typ muže a podle toho jak mluvil, by se mohlo jednat o Rumuna, Ukrajince nebo Rusa. Na sobě měl světle modré úzké džíny, černé tričko s nápisem Nike, tmavou bundu, černé nízké boty a bílé ponožky.

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola