خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Klaun s nožem obchází hřiště, nahlásili školáci

Škola varuje rodiče, ať nepouštějí děti do areálu samotné
 Z domova 
05. října 2018 13:46 / Depositphotos
Fantazie, nebo skutečný postrach? Žáci prvního stupně pražské Základní školy Libčická přišli s tím, že zahlédli v areálu školy neznámého muže. Měl prý na hlavě masku klauna a v ruce nůž. Policie jejich tvrzení prověřuje.

Podle vedení školy se prozatím jedná o nepodloženou informaci. Jedna z maminek dětí si totiž myslí, že si školáci celou událost vymysleli poté, co vyslechli vyprávění spolužáků na školním hřišti. „Protože nám však jde především o bezpečí dětí, žádáme rodiče, aby i nadále své děti nepouštěli samotné do areálu školy a dbali o jejich zvýšenou bezpečnost,“ vyzývá na webu školy ředitelka Štěpánka Sýkorová.

Základní škola v Bohnicích o podezření výskytu cizí osoby ve svém areálu ihned informovala policii. Ta ale zatím tvrzení žáků nepotvrdila. „Policisté přistoupili k celé věci s plnou vážností a začali po podezřelém muži pátrat. Do současné doby se však nepodařilo zjistit žádné relevantní informace, které by pravdivost celé události potvrzovaly. Případu však budou i přesto ve spolupráci se strážníky městské policie věnovat zvýšenou pozornost,“ ujistila mluvčí Andrea Zoulová.

O zvěsti klauna na školním hřišti se živě diskutuje na sociálních sítích. Agresivní klauni se sice řadí mezi městské legendy, přesto jsou známy případy, kdy se za klauna převlekli násilníci, kteří ohrožovali veřejnost a dokonce zabíjeli.

 

 

Marie Šťastná | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola