خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Řádění v katedrále: Muž napadl strážníky a zburcoval i hasiče

Opilý Slovák zaměstnal strážníky, policisty i hasiče
 Z domova 
03. října 2018 04:06 / Policejnidenik
O pořádný rozruch se postaral opilý Slovák v Plzni. Rozhodl se navštívit po zavíračce místní katedrálu a nakonec kvůli němu museli do svatostánku vyjíždět strážníci, policisté i hasiči.

Opilý Slovák se rozhodl obdivovat krásy plzeňské katedrály po zavírací době. Dovnitř vešel ve chvíli, kdy už byla pokladní na odchodu. Žena se mu sice snažila vysvětlit, že je už zavřeno, ale muž posilněn alkoholem se s touto informací nehodlal smířit.

Pokladní hrubě odstrčil a vydal se po točitých schodech vzhůru do věže. Na místo hned vyrazili strážníci, kteří opilého Slováka dostihli pod ochozem. „Visel za ruce na rozvodech požární vody přímo nad prostorem prudkého schodiště a snažil se zasahujícího strážníka kopnout do hlavy,“ uvedla mluvčí plzeňské městské policie Jana Pužmanová.

Při svém řádění poničil pokladnu, u které vykopl dveře, a také aktivoval požární hlásič, čímž donutil k výjezdu i hasiče. Na domluvu strážníků sice nakonec zareagoval a seskočil na podestu zábradlí, jenže ve svém agresivním chování pokračoval. Hlídku urážel a na jednoho strážníka i zaútočil.

Aby strážníci opilce zpacifikovali, museli použít slzný plyn a nakonec skončil muž s pouty na rukou. „Čtyřiatřicetiletého agresora pak společnými silami vynesli z věže policisté, strážníci a hasiči. Teď se bude ze svého řádění zpovídat před správním orgánem,“ dodala Pužmanová.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola