خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Vojáka zmasakrovali neznámí grázli. Matka zraněného vypsala na jejich hlavy odměnu

Gauneři způsobili mladému vojákovi těžká zranění
 Z domova 
02. října 2018 04:02 / Facebook
Brutální útok se stal v Teplicích - neznámí útočníci tu seřezali mladého muže a způsobili mu vážná zranění. Gauneři do mladého muže kopali hlava nehlava. Výsledkem je otřes mozku, a dvě prasklé kosti v hlavě, které se mu zapíchly do oka. Matka napadeného slíbila finanční odměnu tomu, kdo pomůže násilníky odhalit.

Krvavá jatka před teplickou diskotékou Luna se stala v noci z pátku na sobotu. Napadený mladý muž je profesionální voják, přesile se ale nedokázal ubránit. Podle jeho matky, která o napadení informovala na Facebooku, ho grázlové povalili na zem, drželi mu ruce a kopali do obličeje a hlavy. Nepřestali ani ve chvíli, kdy už byl mladík v bezvědomí.

Stav mladého vojáka je velmi vážný. Kvůli kostem, které se mu zapíchly do oka, možná přijde trvale o zrak. Podle lékařů bude verdikt jasný až ve chvíli, kdy mu zmizí otoky. Vyhráno tak oběť přepadení ještě rozhodně nemá.

Zoufalá matka vojáka se rozhodla vypsat finanční odměnu 20 tisíc korun. Peníze dá tomu, kdo jí pomůže násilníky odhalit. Brutálnímu útoku prý totiž přihlíželo několik lidí, napadenému ale nikdo nepomohl.

„Prosím, hledáme svědky, kteří by napomohli dopadnout pachatele. Byl kopán do hlavy i přesto, že již byl v bezvědomí. Dám 20 000 Kč odměnu tomu, kdo mi najde pachatele tohoto brutálního činu. To byl pokus o vraždu,“ píše mimo jiné matka zraněného muže na Facebooku.

Případem se už zabývá také policie. „Mohu potvrdit, že jsme přijali oznámení o napadení mladého muže dvojicí zatím neznámých mužů, po kterých pátráme,“ uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola